امروز جمعه, 09 اسفند 1398 - Fri 02 28 2020
تازه ترین خبرها

اهل کوفه نباشیم...

اهل کوفه نباشیم...
 
اهل کوفه بودن تفکری شد که همانند موریانه باعث پوسیدگی افکار جامعه شده و توانایی رشد سالم را از جامعه سلب نموده است.
 
اهل کوفه نباشیم...
نسیم دهلران/ سعد حمیدی کیا، مردم کوفه به دلیل سرپیچی از دستورات ولی امر زمان خود،حضرت علی(ع) و همچنین خلف وعده و شکستن پیمان خود با امام حسین(ع) به مردم بی بصیرت و ساده اندیش معروف شدند. 
 
اهل کوفه بودن بدین معنی نیست که امام را از مدینه فرا بخوانی، پیمان ببندی اما در بین راه پیمان شکسته و سر مبارک مهمان و مولایت را روی نیزه گذاری.              
 
اهل کوفه بودن معنایی فراتر از اینها دارد، کوفی آن است که حق را بشناسد، صدای حق را که در حال پایمال شدن استرا بشنود، امامش که حق را لبیک گفته ببیند اما خود بواسطه ی امیال دنیوی ریشه دوانده در وجودش،حق و حقیقت را نادیده میگیرد و بنده ی دنیا میشود.
 
کوفی هیچگاه نمیتواند پیرو رهبری باشد که رهنمودش همگام و هم رأی نشدن با دشمنان و منافقانی است که دشمن قسم خورده نظام جمهوری اسلامی هستند.
 
هرکه از این فرامین و اصول دوری گزیند کوفی است،هرکه مسیرش را از مسیر سعادت مسلمانان ک همانا مسیر اسلام است جدا کند،کوفی است.
 
هرکه بخواهد ایران و ایرانی را فدای منافع خود کند، کوفی است.
 
سالیان سال از خیانت کوفیان به اسلام میگذرد اما هنوز این خاطره ی تلخ فراموش نشده است، خاطره ای که تکرارش در دل تاریخ بارها به کرات شاهد سالگرد تولدش هستیم، پس این واقعه ی شوم فقط در شهر کوچک جنوب بغداد خلاصه نمیشود.
 
اهل کوفه بودن تفکری شد که همانند موریانه باعث پوسیدگی افکار جامعه شده و توانایی رشد سالم را از جامعه سلب نموده، در جامعه ی ما این تفکر میتواند در قالب یک دشمن فرهنگی رسانه ای به نام ماهواره خود را نشان دهد و آنچنان در زندگی روزمره ی ما نفوذ کند که ما بازیگرانی شویم که تمام هنرمان این باشد به خوبی از برنامه و فیلمهای آن تقلید کنیم.
 
فکر و عمل ما اگر به خواست این دشمن فرهنگی باشد چه بسا تصمیم گیری برای سرنوشتمان هم اینگونه شود و به دشمنی رأی دهیم سرشت پلید خود را در قالب ظاهری زیبا به ما شناسانده و از ما همراهی بخواهد.
 
آن وقت است که ما کوفی شده ایم، آن وقت است که صدای امام مان و فریادهای حق طلبانه اش را نمیشنویم.                    
 
نباشد روزگاری که عمارها تنها بمانند
نباشد روزی که رهبر امت مسلمان بی یار و یاور شود و مسلمان کافر شده و آنگاه شعار ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، که اعتقاد ملت مسلمان در تمامی صحنه های سیاسی، فرهنگی و... در مقابل دشمنان نظام است در حد یک شعار باقی بماند.
 
پس با تکیه بر اعتقاد و ایمانمان، با بصیرت و آگاهی در این راستا قدم برداریم و عزمی راسخ و حمایت از امام عزیزمان اتحاد و همبستگی خود را به جهانیان نشان دهیم.
 
30741
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد