امروز چهارشنبه, 07 اسفند 1398 - Wed 02 26 2020
تازه ترین خبرها

چه کسی پیروز است!!!

چه کسی پیروز است!!!
 
منتخبی که انتخاب می شود، منتخب یک ملت است و نه یک نفر. خواسته های بزرگ و کوچک در کنار همت و همدلی به یک آرمان تبدیل می شود....
 

چه کسی پیروز است!!!

نسیم دهلران/ غلام رضا بختیاری، کسانی که مرا می شناسند می دانند پاسخ من چیست؟ و عدم اطلاع برخی در ادامه مطلب برایشان روشن می شود.
 
رقابت و رفاقتی که فضای عمومی شهر ما را در این مدت به خود مشغول کرده، بیش از هر زمان دیگر روابط اجتماعی را تحت تاثیرخود قرار داده است.
 
در این بین چقدر دوست داریم که همه مثل ما فکر کنند و آنچه در نظرمان است را قبول کنند و انجام دهند.
 
حق جانب بودن و اعتماد به نفس بالاداشتن درحرف ها موج می زند و سخن و رای دیگران چه عبث و بیهوده به ذهن می آید. 
 
خوبی ها یهویی زیاد شده اند و کارهای خیری که از زیر دست کسی رد نمی شود. خوبی در همه جا دیده می شوند. از دور هم بودنی که به صرف نهار و شامی ختم می شود. تا  تبریک و تسلیت هایی که شادی ها و غم ها را تقسیم می کند. 
 
چه روزگار خوبی است این چند روزه عمر!!! عمری که کوتاهی اش از شکفتن یک گل هم کمتر است. و چه زود تمام می شود.
 
گویی عید است و دید و بازدید ها بسیار. بزرگان طایفه و ایل مهم شده اند. هرکسی وقت می گیرد و سر می زند و دل می دهد و دل می ستاند. چقدر این دورهم بودن و لبخند ها قشنگ است. کاش می شد همیشه این گونه باشد.
 
وچه زیبا درد هم را می فهمیم. درد را باور داریم، کمبود ها را می پذیریم، و به بزرگی که در این سالها داشته ایم افتخار می کنیم. افتخاری که درد و کمبودها آن را زیبا ساخته است.
 
باید کاری کرد. آری باید کاری کرد کارستان. با یک انتخاب!!!
 
شور انقلابی و ملی هوا را عطرآگین کرده است؛ برنامه، همت، تلاش، اشراف به مشکلات، همدردی با رنج ها و آلام نسل های مختلف و آینده؛ و بهشتی که در راه است، در سراسر کلمات، سخنان، حرف ها، و هرچه به نظرت می آید از گلو حنجر مبارک شان بیان و گفته می شود.
 
حرف ها چه زیباست و مردم چقدر حرف های زیبا را دوست دارند. دوست دارند این حرف ها واقعیت داشته باشد.
 
اما و اما و اما؛ از حرف تا عمل راه بسیار است. یک دست صدا ندارد.
 
منتخبی که انتخاب می شود، منتخب یک ملت است و نه یک نفر. خواسته های بزرگ و کوچک در کنار همت و همدلی به یک آرمان تبدیل می شود. سازندگی و بالندگی این دیار با رفتن یا نرفتن یک شخص محقق نمی شود. بلکه اگر مانند دوره تبلیغات در کنار هم و با رعایت اصل رقابت و رفاقت شور و عزم خود را به کار گیریم. بربسیاری از مشکلات و کمبودها و محرومیت ها فایق می آییم.
 
براستی چه کسی پیروز است!!!
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد