امروز چهارشنبه, 07 اسفند 1398 - Wed 02 26 2020
تازه ترین خبرها

قربان برم خدا را، شورای شهر ما را !!!

 قربان برم خدا را، شورای شهر ما را !!!
 
اعضای محترم شورای شهر چند می گیرند و برای این میزان دریافتی چه کار می کنند...؟
 
 
 

 قربان برم خدا را، شورای شهر ما را !!!

نسیم دهلران/ احسان صحرایی، شورای شهر به نوعی یک مجلس کوچک به شمار می‌آید. مجلس به معنای واقعی همان مجلس است که در این شورا باید مصوبات و تصمیمات آن برابر قانون به مردم اطلاع داده شود.
 
اگر گذری به ادوار گذشته شورای شهر دهلران داشته باشیم، می‌بینیم اطلاع رسانی و گزارش عملکرد آن ها از طریق رسانه ها به شهروندان اطلاع داده شده است.
 
در دوره های گذشته مردم دهلران برای انتخاب شورای شهر خود، تفکر ریش سفیدی را در ذهن داشتند و اغلب به بزرگان و ریش سفیدان طوایف رأی می دادند.
 
برای اولین بار مردم دهلران در دور چهار انتخابات شورای شهر با دید اشتغال زایی برای جوانان بیکار و به امید اینکه این جوانان با ایده و فکر بهتر در راستای عمران و آبادانی شهر گام بردارند رأی خود را در صندوق های اخذ رأی ریختند.
 
متأسفانه پس از گذشت ۳ سال از فعالیت شورای شهر دهلران علاوه بر اینکه تغییراتی در شهر به وجود نیامد، چاله چوله ها زیادتر شدند، پارکها مخروبه شده اند، فضاسازی انجام نشد و... و شورای شهر دهلران پاسخگویی را در سرلوحه کار خود قرار ندادند.
 
اگر این روزها گشتی به سطح شهر دهلران بزنید و مقایسه آن را با ۳سال پیش داشته باشید مطمئناً نتیجه این مقایسه پیشرفت شهر دهلران در خصوص عملکرد شورا و شهرداری نخواهد بود...
 
مطالبه مردم دهلران این است که شورای این شهر در این یک سال باقی مانده قدری زحمت بکشند تا شاید بتوانند دهلران را همانگونه که تحویل گرفتند پس دهند.
 
بارها مردم دهلران از ما رسانه ها می پرسند که این اعضای محترم شورای شهر چند می گیرند و برای این میزان دریافتی چه کار کرده اند؟
 
به راستی چرا نیرویی به این جوانی که پر انرژی می تواند باشد این چنین دارد دست به عصا حرکت می کند...؟
 
چرا شورایی که در سال اول تا حدودی پرهیجان حرکت نمود در سال دوم در امر اطلاع رسانی کاملا لال شده بود!!! به طوری که فقط یک خبر در رسانه ها انتشار یافت و آن انتخاب رئیس شورای شهر در سال دوم بود.
 
چرا در ابتدای عملکرد سال سوم فقط یکی دو ماه بعد از انتخاب رئیس جدید شورا لاک پشت وار فعالیت نمودند ولی پس از آن نیز دوباره درجا زدند؟؟؟
 
ما به عنوان رسانه شهر احساس کوتاهی می کنیم که در این راستا به احترام رأی مردم در این ۳ سال، شورای شهر را آنچنان که باید نقد نکردیم ولی ای کاش روزی برسد که اعضای شورای شهر نیز احساس کنند که باید به مردم پاسخگو باشند و دلایل کم کاری خود را بیان نمایند.
 
از بابت اینکه خبرنگاریم و شورای شهر نیستیم بسیار خرسندیم زیرا در برابر رأی مردم باید پاسخگو بود و به قول مقام معظم رهبری "رأی مردم حق الناس است"...
 
امید است که مردم فهیم شهر دهلران این دوره شورای شهر را تجربه ای گران بهاء برای خود بدانند و برای انتخاب اعضای شورای شهر در دور پنجم با آگاهی بیشتر انتخاب کنند.
 
۳۰۷۴۱
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد