امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

پیام تقدیر مسئول سابق دفتر نمایندگی سپاه ناحیه دهلران

پیام تقدیر مسئول سابق دفتر نمایندگی سپاه ناحیه دهلران
 
مسئول سابق دفتر نمایندگی سپاه ناحیه دهلران در پیامی ضمن خداحافظی، از مردم شهرستان دهلران تقدیر و تشکر نمود.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ در این پیام آمده است:
باسلام و درود به ارواح طیبه شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، این مدافعان حریم آل الله و به ویژه سلام و درود به روح بلند290 آلاله گلگون کفن شهرستان دهلران و درود به روح تابناک امام عزیز و آرزوی سلامتی برای قافله سالار ملت ایران و بلکه جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز...
 
عرض ادب و شایسته ترین احترامات به محضر فرد فرد آحاد شریف و نجیب و شهید پرور شهرستان دهلران عزیز؛ مشهد شهیدان، این یادگار ارزشمند عملیات های محرم و فتح المبین.....از عمق جان و در نهایت یک اعتقاد راسخ ومحکم اطمینان و باور دارم که نام دهلران و دهلرانی عزیز همواره با ایثار، شهادت طلبی و ولایتمداری عجین شده است.
 
در طول 5سال خدمت در مسئولیت خطیر و حساس نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دهلران همواره شاهد حضور دلگرم کننده شما مردم قهرمان و عزیز دهلران در برهه های حساس و مهم بوده ام.
 
این حضور همیشه در صحنه بودن از مردمانی که وجب به وجب خاک جبهه های جنگ دوران دفاع مقدس از اکسیر مردانگی فرزندانشان کیمیا شده؛ چیز عجیب و تازه ای نیست، زبان الکن و قاصر این حقیر از بیان و شرح آنها عاجزمانده و کلمات و واژه ها از بیان همه خصلت های نیک و بزرگی و کرامت و فرهنگ واستعدادهای ناب فرزندانش درمانده اند و در اطراف قلم رنگ می بازند.
 
کیست که نداند از شرهانی مظلوم تا چیلات وبیات و تا میمک و کربلای1 تا شاخ شمیران و جزیره مجنون بر رشادت و غیرت فرزندان دهلرانی شهادت خواهند داد.
 
فرهنگ غنی، جوانان مستعد، زنان شرافتمند و مردان غیرتمند و دلدادگی به ولایت عزیز، حکایت دیگری از قصه ی پر افتخار دهلران عزیز است.
 
ان شاءلله تعالی که شاهد عمران و آبادی بیش از پیش دهلران باشیم. خداوند منان را شاکرم که توفیقی حاصل نمود تا در لباس مقدس روحانیت خدمتگزاری هرچند کوچک برای پاسداران و بسیجیان عزیز باشم، مضافاً اینکه این افتخار خدمتگزاری با حضور در نهاد انقلابی وامید آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این خار چشم دشمنان انقلاب و در سرزمین آلاله های عاشق و مردمان نجیب دهلران توأم و همراه شد.
 
این حقیر جدای از وظایف ذاتی و مسئولیت محوله، همواره سعی داشته ام که در حد وسع وتوان ناچیزم، قدمی در راه پیشرفت شهرستان دهلران بردارم، چرا که رجاء واثقی دارم که مردمان فهیم دهلران که ولایتمداری با تارو پود وجودشان عجین شده است شایسته عالیترین مراتب و درجات خدمت هستند.
 
لذا اینک که بعد از5سال خدمت در منطقه شهرستان دهلران که آن را بزرگترین توفیق برای خود میدانم، حال که مقدر شده این خاک مقدس را ترک نمایم و در سنگر و منطقه ای دیگر به آرمانهای انقلاب و ولایت خدمت نمایم، از همه عزیزان و بزرگواران دهلرانی، به ویژه پاسداران غیور و فرمانده پرتلاش سپاه ناحیه دهلران و بسیجیان عزیز و امام جمعه محترم شهرستان دهلران حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی، فرماندارمحترم و مدیران محترم ادارات خداحافظی نموده و طلب حلالیت دارم.
 
گرچه خاطره خوش با شما بودن هیچگاه از ذهن و حافظه ام پاک نخواهد شد. قطعاًاز این پس در صورت توفیق و امکان خدمتگزاری و نوکری شما، از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.
 
بهترین ها را از خداوند برایتان آرزومندم، بقول شاعر: 
خدا زیاد کند اجر دین ودنیاتان      ومستجاب شود باقی دعاهاتان
همیشه قلک فرزندهایتان پر باد     و نان دشمنتان، هر که هست،آجر باد
 
اللهم وفقنا لما تحب و ترضی 
یا علی مدد-خدمتگزار کوچکتان کریم شعبانعلی 
مسئول سابق دفتر نمایندگی سپاه ناحیه دهلران
 
30741
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد