امروز دوشنبه, 04 تیر 1397 - Sun 06 24 2018
تازه ترین خبرها

9د ي ماه نامي آميخته با رنج واميد

9د ي ماه نامي آميخته با رنج واميد
 
ورشکستگان سیاسی به جای پیگیری اصولی خواسته هایشان از مسیرهای متعارف سیاسی وقانونی، پروژه های بلند پروازانه و بی هدفی را طراحی کردند و بزرگترین افتخار سیاسی نظام را تبدیل به آشوب و چالشی امنیتی نمودند.
 
9د ي ماه نامي آميخته با رنج واميدنسیم دهلران/ مصطفي وليزاده؛ نامی که آمیخته با رنج ودرد وعشق وامید است، روزی که هتاکان بدون توجه به قضاوت سخت آینده تاریخ، پرده دری کردند. روزی که با بی شرمی محض و از روی وقاحت و در اوج استیصال ودرماندگی عاملان هتک حرمت به عاشورا خداجو خوانده شدند، روزی که در فضای متعفن خشونت های نامطبوع که هیچ نسبتی با دموکراسی نداشت، عده ای زیاده خواه با لجاجتی افسار گسیخته و عنادی شیطانی با شعارهایی وهن آلود و با قانون شکنی های آشکار و صدمه زدن به اموال دولتی و شخصی و البته صد البته با تاکتیک گردن کلفتی و باج خواهی همراه با همه تئورسینهای جاه طلب خود با بازی در پازل سیاسی و ضد امنیتی غرب، نقش آلترناتیو جبهه غربی برای هنجار شکنی و در ادامه نابودی جمهوری اسلامی ایران بازی کردند، و سایه شک و تردید و سیاهی را بر زلال حضورتوده میلیونی امت انداختند.
 
آنان با درهم  نوردیدن مرزهای خودی و غیرخودی به دنبال ماهی گیری از آن وضع گل آلود بودند، آن عروسکهای خیمه شب بازی با صحنه گردانی ضد انقلاب داخلی، منافقین، سلطنت طلبان و رقاصه ها و حمایت حیرت آور ضد انقلاب خارجی و به خواب رفتن خواص بی بصیرت که به هیچ نسبتی در فکر وعمل خود رابه انقلاب وامام عزیز می آویزند وهمچنین مردود شدن آقازاده هایشان که هیچ نسبت و بویی از آقایی و نجابت نداشتند در پی تحقق خواسته های صهیونیستهای نژاد پرست وآمپریالیسم آمریکا وکفتار پیر استعمارانگلیس و با حمایت دلارهای نفتی شاهزاده های مرتجع سعودی که هنوز در دوران دیکتاتورگرایی و عصبیت ها وعقب ماندگیهای عصر حجاز بسر می برند به دنبال آغتشاش و تضعیف پایه های مشروعیت نظام وسپس تضعیف جایگاه ولی فقیه با ترویج شایعات بی اساس وواهی علیه نظام ودر نهایت اجماع سازی جهانی علیه انقلاب اسلامی بودند.
 
آن ورشکستگان سیاسی به جای پیگیری اصولی خواسته هایشان از مسیرهای متعارف سیاسی وقانونی، متاسفانه برای جلوس بر مسند قدرت پروژه های بلند پروازانه و بی هدفی را طراحی کردند و بر استفاده ابزاری از احساسات مردمی و ایجاد نافرمانی مدنی تکیه زده و بزرگترین افتخار سیاسی نظام را تبدیل به آشوب و چالشی امنیتی نمودند، و در ادامه با ملاقات با بدنامان غربی و نظریه پردازان براندازی و نافرمانی مدنی، لکه ننگ ابدی بر پیشانی خود که به چنین نگرشی رسیده بودند حک کردند.
 
اگرچه در کوتاه مدت محصول نامشروع سیاسی و ضد امنیتی آنها رونق گرفت، اما دیری نینجامید که واقعیت بر توهم پیروز شد و اکثریت مطلق آنهایی که در کف خیابانها احساساتشات توسط فراریان لندن نشین و به اصطلاح اپوزیسیون مزد و مواجیب بگیر آل سعودبه بازی گرفته شده بود، زود دریافتند که برای پیروی از توهم تقلب درچه معرکه شیطانی و براندازانه ای گرفتار شده اند.
 
لذا به دنبال این اجحاف بزرگ به نظام الهی ایران اسلامی، درروز 9دیماه اقیانوس خروشان ملت که با ولایتمداری رشد یافته و آمیختگی عجیبی پیدا کرده بودند به خیابانها آمده و اینچنین شد که گل غنچه های تکبیر و نفرت درحنجره های خشمگین ملت شکوفا شدند وبه مردی که علمدار عصر ظهور است اعلام وفاداری شد، مردی که امروز زعیم مسلمین وقافله سالار امت اسلام می باشد، مردی که کلام شیوایش وتحلیلهای جذابش همه دوستداران به انقلاب اسلامی رابه ایثار و ایستادگی تشجیع می نماید و با مدیریت مدبرانه حضرت معظم له، نظام مقتدر اسلامی به چنان بلوغ فکری و اقتدار نظامی وامنیتی رسیده که قادر خواهد بود به تهدیدات مکانیزه ترین ارتش های جهان پاسخ محکم و مستقیم دهد و دستگاه امنیتی اش، بلفطره ترین جانیان وتروریستهای پرورش یافته در دامان غرب را با هوشمندی واقتدار کامل از آسمان به پایین بکشد. وحال و در اوج سربلندی و از باب قدرشناسی وارادت، گشاده رو وعاشقانه خطاب به امام المسلمین امام خامنه ای (مدظله)عرض میکنیم: آقای ما!عشق تو تا ابدالدهر برقلوب ماحاکم است. ای فرزند عزیز زهرا!دشمنانت می بینند و دوستدارانت نیز بیشتر؛ که چطور از لهیب خشمت لرزه بر اندام بد اندیشان می افتد و نگاه مهربان وسیمای متواضعت امید به فردایی بهتر را در دلها زنده نگه داشته است. آقاجان! برای سخن گفتن از تونیاز به بهانه نیست، تو خود عالی ترین مرتبه بهانه ای که مرا وادار به نوشتن میکنی، توثمره و متولد شجره طیبه امامتی، توخلف شایسته آن پیری که دردستانش شکوفه های دلدادگی داشت، نه! بزار فاشتر بگویم: آنچه مرا وادار به نشر مکنونات قلبی ام نموده آنست که نام زبیا و مظلوم علی برشناسنامه ات ثبت شده است، نامی که فراتر از هر نام وبمبی بر تن زیاده خواهان صیغه ترس جاری می کند. تو ودیعه ارزشمند الهی هستی که چراغ فروزان بصیرت را برای آیندگان به دیعه گذاشته ای... تو به تاءسی از آن پیرعشق، فریادهایمان را از پیچ های تشنه نای آزاد میکنی و بر سر اهریمنان فرود می آوری، آری ای جان جانان! توماندگارترین میهمان قلبهای تشنه حقیقتی، باور کن تاتو هستی، کوچکترین ذره ی امیدی به باور مریض کج اندیشان تزریق نمی شود وسودای تکرار نهروان در سرها زنده نمی شود.
 
ای پدر همه خوبی ها! ما حافظ ولایت این اصل اصیلمان هستیم، و برای پاسداری از حریمت صبابه را محکمتر از هر روزی برروی ماشه قرار داده ایم، حتی اگر یاغیان حدود الله با گشاده دستی شایسته های خود را یعنی تروریستی بودن را به ما اطلاق کنند! بزار هرچه میخواهند بگویند! ما عظمت تورا با تمام وجود دیده ایم و نیز دشمنانت را دیده ایم که به چه فلاکتی افتاده اند که ما را به شهادت تهدید می کنند، توترسیم گر مرزهای خودی از غیرخودی هستی ای عزیزتر از جانم.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد