امروز دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397 - Mon 04 23 2018
تازه ترین خبرها

خطرناکتر از فتنه!

 
مسئولان ارشد بدانند مردم بر سر اصول نظام با کسی تعارف ندارند و باید از مردم ایلام به علت این گفته ها عذر خواهی کنند.
 

خطرناکتر از فتنه!نسیم دهلران/فرشته سنجیده:: به جرات می توان گفت اگر فتنه سال ۸۸  در هر کشوری اجرا می شد، آن کشور را به مرز انحطا ط می کشاند.

 

متأسفانه برخی از فتنه گران حتی پس از سخنان حکمیانه رهبری باز همچنان بر مواضع خود اصرار می کند و حاضرنیستند با مردم ولایتمدار همراه شوند؛ اما مردم مانند دفاع مقدس همچنان استوار؛ آماده پاسداری ازرشها و دستاوردهای انقلاب هستند و پوزه دشمن را به خاک می مالند و نیز با بصیرت کامل   پشت ولایت فقیه هستند.
 
حرکت خودجوش مردم در ۹دی  برای دفاع از نظام  بود و اگر مردم نبودند ممکن بود جنگ داخلی که اکنون در دیگر کشورها رخ داده در ایران هم اتفاق بیفتد زیرا این امر یکی از استراتژی های دشمنان نظام است.

 

متأسفانه بصیرت برخی مسئولان  از مردم عادی کمتر است که این باز یکی استراتژی های دشمن درحمایت از فتنه گران است.
 

مسئولان ارشد استان با حرکات و گفتارشان قصد کوچک ساختن حماسه ۹دی را دارند، افرادی که موضع خود را در خصوص ۹دی بیان نمی کنند، بصیرت کافی نسبت به دشمنان داخل و خارج ندارند و گمان می کنند هر کس که درکنار آنها است دوست ملت می باشد؛ این مسئولان  گویا هنوز درک نکردند که وظیفه شرعی و قانونی آنها ایجاب می کند که در ۹دی ماه در کنار مردم  باشند.
 

سکوت مسئولان ارشد ایلام وعدم همراهی آنها با مردم  خیانت  به نظام، رهبری، شهدا و آحاد مردم جامعه است؛ بنابراین هیچ توضیحی قابل توجیه نیست زیرا شناخت چهره عوامل فتنه و حتی افراد منافق از ابتدای انقلاب تا سال ۸۸ برای یادآوری مردم و خواص بسیار مهم است.
 

مسئولان ارشد بدانند مردم  بر سر اصول نظام با کسی تعارف ندارند و باید از مردم ایلام به علت این گفته ها   عذر خواهی کنند.

 

30741

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد