امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

رونوشت های بی سرنوشت

رونوشت های بی سرنوشت
 
مردم دهلران امروز فقط عمل می خواهند زیرا سالهاست بنرهای رنگارنگ را نظاره گر شده اند، سالهاست که کارنامه های افراد که کتاب شده اند را مطالعه کرده اند.
 
به گزارش نسیم دهلران/ رحمان جابری*؛ این روزها حکایت از جدال رونوشت های بی سرنوشت در دهلران است.
 
شهرستانی که از ظرفیت ها واستعدادهای  خدادادی فراوانی در زمینه های آب، خاک، نفت و گاز برخوردار است اما محرومیت را یدک می کشد وهر روز بر تعداد جوانان بیکار آن افزوده می شود.
 
استعدادهای منطقه فقط سکوی پرتابی جهت بهارستانی شدن وحتی مسئولیت گرفتن عده ای شده است که با شعار بهره گرفتن از این ظرفیت ها به کرسی سبز مجلس یا پست های کلیدی بالاتری دست می یابند.
 
تنها کسانی که درجا می زنند وهیچ منفعتی به  آنها نمی رسد مردم دهلران هستند که در گرمای بالای 53درجه روزگارخود راسپری می کنند وهر روز شاهد نصب بنر اقدامات شعاری درخیابان و رونوشت های مکاتبات اداری درفضای مجازی هستند.
 
این اقدامات دیگر برای مردم  شور و شعف و خوشحالی به دنبال ندارند زیرا سالهاست با این حرکات نمایشی سرگرم شده اند.
 
امروز دهلرانی عمل می خواهد، امروز دهلرانی تردد زائر و کالا از بازارچه چیلات می خواهد، امروز جوان دهلرانی بکارگیری در ان جی ال و چشمه خوش می خواهد و در یک جمله امروز دهلرانی شعارنمی خواهد.
 
مردم دهلران امروز فقط عمل می خواهند زیرا سالهاست بنرهای رنگارنگ را نظاره گر شده اند، سالهاست که کارنامه های افراد که کتاب شده اند را مطالعه کرده اند اما هیچ چیز عملی ندیده اند و فقط شاهد در جا زدن توسعه دهلران هستند.
 
ما به دنبال نا امید کردن مردم نیستیم اما خواهشاً تا کاری انجام نشده مردم را الکی دلخوش نکنیم، این مردم نجیب هستند، این مردم خیلی خیلی بزرگوارهستند، این مردم سرمایه اصلی هستند، قدر دان  مردم باشیم با صداقت و راستگویی...
 
* منتخب مردم درپنجمین دوره شورای اسلامی شهر دهلران
 
انتهای پیام/ص

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد