امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

9 دی پایان فیلم تلخ

 @nasimedehloran
 
از دیدگاه‌های مختلفی می‌توان این رویداد به فیلمی تلخ و توهمی تشبیه کرد.  فیلمی نحس با کارگردانی آمریکا ، کشورهای غربی و بازیگری خیانت بار سران فتنه...
 
زبان:  فارسی/انگلیسی
نام فارسی فیلم: توهم سبز
نام لاتین2008: Green illusion
سال انتشار: 2009
حجم: توخالی
مدت زمان فیلم:6 ماه و 14 روز
موضوع:خیالی و هیجانی
امتیاز در سایت IMDB مردم ایران :بدون امتیاز
کاگردان فیلم:بنیاد جرج سوروس
محصول کشور: ایران وآمریکا
بازیگران حاضر در فیلم:سران فتنه,منافقین,سلطنت طلبان, جوانان فریب خورده و  …
خلاصه داستان فیلم:داستان این فیلم در مورد  مقابله با انقلاب اسلامی ایران که با همکاری عناصر داخلی و آمریکا  توطئه‌ای چیده می‌شود و ....
 
به گزارش نسیم دهلران/ مهرداد صحرایی، سال 88 در زمره برهه‌های حساس و مهم تاریخ انقلاب اسلامی است، که از یک‌سو حماسه حضور ملت در انتخابات بی‌سابقه ریاست جمهوری روی داد و از سوی دیگر با اغتشاش فتنه گران به تلخی کشیده شد.
از دیدگاه‌های مختلفی می‌توان این رویداد به فیلمی تلخ و توهمی تشبیه کرد.  فیلمی نحس با کارگردانی آمریکا ، کشورهای غربی و بازیگری خیانت بار سران فتنه.
 کارگردانی فیلم اختصاصاً بر عهده بنیاد جرج سوروس بود و به مدت 6 ماه در ایران روی پرده رفت. آن‌ها چندین فیلم با پیش‌زمینه مخملی را در سابقه خود به‌ویژه کشورهای منطقه داشتند و سرمست از کامیابی‌هایشان اکران بعدی را در تهران می‌دیدند. ازاین‌جهت ابتدا سعی در انتخاب بازیگران داشتند و با هماهنگی منافقین و سلطنت‌طلبان و نفوذ در میان خواص انقلاب توانستند نفرات مهمی را جذب کنند.
از طرف دیگر کشورهای مرتجع عربی در تهیه‌کنندگی فیلم سنگ تمام گذاشتن و با کارگردان نهایت هماهنگی را نشان دادند. 
آن‌ها همه‌چیز  را آماده اکران کرده بودند. هدفشان براندازی انقلاب اسلامی بود که دستاوردهای آن گلوی استکبار را در منطقه فشرده بود به همین خاطر چندی پیش سراغ دست انقلاب یعنی حزب‌الله لبنان رفته بودند اما با شکست ذلت‌بار این بار جهت مقابله با خود انقلاب آمده بودند. آن‌ها بعدها سراغ مچ انقلاب یعنی سوریه نیز رفتند.
دراین‌بین رهبری فرزانه و آگاه با نگاهی تیزبین توطئه‌ها رو درک نموده و در سخنرانی‌ها و سفرها دقیقاً اهداف را درک و دسیسه‌های شوم را برای عموم شرح می‌داد اما در آن هنگام عده‌ای نخواستند و نمی‌خواستن بفهمند که چه درراه است. بسیاری از خواص کشور نه‌تنها قدمی جهت مقابله با فیلم برنداشتن بلکه مانند تماشاگرانی رام فقط نظاره‌گر بودند.
با همه این تفاسیر فیلم با جرقه انتخابات ریاست جمهوری سال 88 و با رمز "تقلب" اکران شد. بازیگران یک‌به‌یک در محل بازیشان حاضر شدند و کشور را به مدت 6 ماه صحنه فیلمی تلخ کردند. ابتدا دم از دموکراسی خواهی و آزادی می‌زدند اندکی بعد سلطنت‌طلبی و عربده نه غزه نه لبنانشان فضای کشور را پرکرده بود. روز قدس را با روزه‌خواری گذراندند روز دانشجو را منحرف کردند و درنهایت خود را آماده اکران در عاشورا حسینی نمودند.
این بار پرده‌پوشی را به کنار نهادند و مستقیماً امام حسین(ع) و نیز اصل ولایت مطلقه فقیه را مورد آماج خود قراردادند در میدان‌ها تهران تفاله‌هایی از جنس بنی امیه تاریخ را تکرار کردند و هلهله‌کنان خیمه‌های مظلوم تاریخ را سوزاندند دل مؤمنین را به درد می‌آوردند.
هر فیلمی پایانی دارد اما به زیر کشیدن فیلم توسط مردم پایان نیست مرگ فیلم هست. 9 دی دنیا ،  ایران را در قاموس دیگری دید خروشی از ته دل در حمایت از حضرت اباعبدالله الحسین (ع)و نائب برحقش حضرت امام خامنه‌ای (مدظله) و به زیر کشیدن فیلمی نحس که خود را نماینده ایران می‌دید اما با تاختن به سالار شهیدان گور خود را کند و برای همیشه به زباله‌دان تاریخ رفت.
بی‌شک مقابله و از بین بردن این فتنه علاوه بر حضور تعیین‌کننده مردم بصیر به رهبری قاطع دانا و تیزبین را می طلبید. رهبر و مولایی گران‌قدر که لحظه‌لحظه‌های این فیلم را تحلیل و نتایج آن را برای مردم و مسئولین واکاوی ‌کرد.
از دل این فتنه و رویداد تلخ دستاوردهای شیرینی چه در عرصه داخل و چه در عرصه خارج ظهور کردند از دستاوردهای نیک آن میتوانن به موارد ذیل اشاره کرد :
1- بلوغ جایگاه مردمی، قدرت و استحکام نظام
2- نمود جنگ نرم و آگاهی مردم از آن
3- کنار رفتن نقاب‌ها از چهره نفاق آلود سران فتنه
4- یک همه‌پرسی کامل در حمایت از اصل نظام جمهوری اسلامی
5- افزایش اتحاد ملی و انسجام اسلامی در بین ملت
6- یکرنگی فضای سیاسی و اجتماعی
8- محکم شدن جایگاه انتخابات و رفع توهم لغو آن با هوچی گری 
9- پالایش انقلابیون واقعی از مدعیان دروغین، راحت‌طلبان و مصلحت اندی‌شان
در عرصه خارجی:
1- فاش  شدن خطر نفوذ دشمن
2- مشخص شدن دشمنی همیشگی غرب با اصل انقلاب علی‌رغم وعده‌های دروغین
3- اذعان غرب به اقتدار و قدرت بازدارندگی نظام اسلامی
4- آماده شدن کشورهای تحت سلطه به بیداری اسلامی منطقه
5- حمایت ملی از حکومت‌های مردمی
6- آزادی استقلال سیاسی 
7- منفعل شدن تئوری انقلاب‌های رنگین
8- آشکار شدن سطح و حجم مداخلات خارجی‌ و کمک‌های مالی آمریکا و غرب به فتنه‌گران
9- درخواست گسترده جهت اخراج برخی از اعضای سفارتخانه‌های فعال در اغتشاشات فتنه
10- آشکار شدن نقش رسانه‌های غربی با ایجاد شبکه‌های اجتماعی در کمک به فتنه‌گران و چالش فعال‌سازی مجدد آن‌ها
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد