امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Thu 04 09 2020
تازه ترین خبرها

فردایی بهتر با حمایت از رونق تولید

فردایی بهتر با حمایت از رونق تولید
 
رونق کشور با حمایت از تولید کنندگان با عث می شود تا فردایی بهتر ساخته شود به دست خودمان...
 

فردایی بهتر با حمایت از رونق تولید

به گزارش نسیم دهلران، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی چند سالی است که راه های برون رفت از وضعیت های موجود در کشور را در قالب نامگذاری سال ارائه می دهند این امر باعث شده تا برخی موانع برطرف شود ولی به دلیل عدم توجه کامل دولتی ها به نامگذاری سال باز هم برخی مشکلات برای سال بعد می ماند.
 
امسال نیز با تفکری هوشمندانه، نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری سال "رونق تولید" انتخاب شده است که باید در این خصوص برنامه ریزی های دقیق شود.
 
سالیان سال است که نامگذاری سال در محور اقتصاد می چرخد و این نشان می دهد که باید دولت در زمینه اقصاد کارهای بیشتری انجام دهد.
 
کشوری می تواند در زمینه اقتصاد روبه رشد باشد که اولا مردم آن کشور از کالای داخلی حمایت کنند و دوما با رویکر مناسب از تولید کنندگان حمایت شود که این حمایت باعث رونق تولید می شود و در نتیجه رویکرد اقتصادی جامعه روبه بهبود خواهد شد.
 
برای این اتفاق جدای از برنامه های کلی و پروژه های بزرگ، باید به دنبال تولیدکنندگان کوچک نیز رفت تا قشر تولید کنند ه های ضعیف و کوچک نیز که تعداد آنها کم هم نیست بهره ای ببرند و چه بسا در سطح کلان کشوری با حمایت از تولید کنندگان کوچک می توان جمعیت بسیار بزرگی را رونق اقتصادی داد و این امر باعث می شود تا تولیدات بومی منطقه افزایش یافته و در نتیجه اقتصاد خانواده ها بهبود یابد.
 
به طور مثال در شهرستان دهلران تولید کنندگان فراوانی وجود دارد اما متاسفانه بسیار به آنها بها داده نمی شود، تولید کنندگانی چون شتر مرغ، پرورش مرغ، کارخانه تعطی آب معدنی روستای بره بیجه، کارخانه یونولیت شهرک صنعتی، تولید دستمال کاغذی تعطیل شهرک صنعتی، کارخانه آجر تعطیل شده، کارخانه سیمان نیمه تعطیل و... که اگر بها داده شود هم در اقتصاد شهرستان و استان و هم در اقتصاد کشور تاثیر بسزایی دارند.
 
رونق تولید در این عرصه از کشور را کسانی می توانند حمایت نمایند که دغدغه کشور را داشته باشند و مرتب ذهنشان آن طرف مرزها برای زندگی دوم نباشد.
 
رونق کشور با حمایت از تولید کنندگان با عث می شود تا فردایی بهتر ساخته شود به دست خودمان، البته باید در کنار افزایش رونق تولید، نظارت مستمر  نیز وجود داشته باشد.
 
به امید فردایی بهتر...
 
احسان صحرایی، مدیرمسئول پایگاه خبری نسیم دهلران
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد