امروز شنبه, 02 تیر 1397 - Sat 06 23 2018
تازه ترین خبرها

پیشرفت 50 درصدی فاز نخست پروژه بزرگراه دهلران-اندیمشک

پیشرفت 50 درصدی فاز نخست پروژه بزرگراه دهلران-اندیمشک

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: پروژه بزرگراه دهلران-اندیمشک در دو فاز اجرایی می‌شود که فاز اول این پروژه بیش از ۵۰درصد پیشرفت دارد.

 

به گزارش نسیم دهلران، "کمال الدین میرجعفریان" مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در ادامه توسعه زیرساخت‌های استان ایلام پروژه بزرگراه دهلران-اندیمشک در دو فاز اجرایی می‌شود که فاز اول این پروژه بیش از ۵۰درصد پیشرفت دارد.

 

وی افزود:  طی سال جاری فاز اول بزرگراه دهلران-اندیمشک به بهره برداری می‌رسد و به زودی مناقصه فاز دوم این طرح اجرایی می‌شود.

 

میر جعفریان با اشاره به اینکه بزرگراه دهلران به اندیمشک در قطعات مختلف برنامه ریزی شده که قطعه اول آن به طول ۱۲کیلومتر است،  گفت: برای احداث قطعه اول ۳۴دستگاه پل احداث گردیده و زیر سازی مسیر انجام شده و در روزهای آینده عملیات روسازی انجام خواهد گرفت.

 

وی عنوان کرد: تونل قلاجه نیز که بین استان‌های ایلام و کرمانشاه قرار دارد از پروژه‌های بزرگ ملی است، قبل از از اربعین سال جاری زیر بار ترافیک خواهد رفت.

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام اضافه کرد: طول این تونل دو هزار و ۵۰۰متر است  که ۱۲کیلومتر گردنه برف‌گیر را حذف کرده و در کاهش بار ترافیک و مصرف سوخت نقش مهمی خواهد داشت.

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد