امروز دوشنبه, 04 تیر 1397 - Sun 06 24 2018
تازه ترین خبرها

انتخاب اعضای شورای بخش مرکزی دهلران

انتخاب اعضای شورای بخش مرکزی دهلران

 

بخشدار مرکزی دهلران از انتخاب اعضای پنج نفره شورای بخش مرکزی دهلران خبر داد.

 

به گزارش نسیم دهلران، "محمدعلی کرمی" بخشدار بخش مرکزی شهرستان دهلران در نشست انتخاب اعضای شورای بخش مرکزی دهلران اظهار کرد: تسلط بر قانون و مقررات شورای بخش و تصمیم گیری در خصوص مسایل و مشکلات بخش از موضوعات مهمی است که باید مد نظر اعضا باشد.

 

وی بر ضرورت تعامل اعضا برای پیشبرد برنامه ها در بخش تاکید کرد و افزود: تلاش برای رفع مشکلات بخش و پیگیری اهداف و برنامه های دولت و توجه به ظرفیت های بخش از مسایلی هستند که شورای بخش باید دنبال کند.

 

کرمی افزود: در این نشست و با رای منتخبین اعضای شورای بخش ترکیب این اعضای پنج نفره مشخص شد و این افراد می توانند در چهار چوب قانون و مقررات کار خود را در بخش پیگیری کنند.

 

وی تاکید کرد: علی شیخی رئیس شورای بخش، هدایت مرادی نایب رئیس، علی محمد سبزی منشی و اسداله عبدی و علی علی کرمی بعنوان اعضا انتخاب شدند.

 

بخشدار مرکزی دهلران اضافه کرد: همچنین با رای اعضای پنج نفره شورای بخش اسداله عبدی به عنوان نماینده شورای بخش در شورای شهرستان معرفی شد.

 

در بخش مرکزی دهلران با 11 روستا 33 نفر اعضای شورای اسلامی روستایی فعالیت دارند.

 

جمعیت 80 هزار نفری دهلران در 180 کیلومتری جنوب مرکز استان ایلام در بخش های مرکزی ، میمه ، زرین آباد و موسیان ساکن هستند.

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/

 


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد