امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

واگذاری 5 باب واحد مسکونی به مددجویان دهلرانی

واگذاری 5 باب واحد مسکونی به مددجویان دهلرانی

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان دهلران از واگذاری تعداد 5 باب واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

 

به گزارش نسیم دهلران؛ سید سبزوار موسوی مدیر کمیته امداد خمینی(ره) شهرستان دهلران در حاشیه مراسم واگذاری منازل مددجویان کمیته امداد دهلران اظهار کرد: برای ساخت این ۵واحد مسکونی، مبلغ ۱۷۰میلیون تومان هزینه شده است.

 

وی با بیان اینکه میانگین هزینه ساخت هر یک از این واحدهای مسکونی ۳۴میلیون تومان بوده است، افزود: ۵۰درصد از این هزینه به صورت بلاعوض بوده و ۵۰درصد باقی مانده نیز از طریق تسهیلات بانکی و مشارکت خانواده ها تأمین شده است.

 

مدیر کمیته امداد دهلران گفت: در ۵ماهه نخست امسال نیز ۱۰مورد تعمیرات کلی مسکن برای مددجویان این شهرستان انجام گرفته و مبلغ ۳۰میلیون تومان نیز در این زمینه هزینه شده است.

 

وی افزود: تعداد ۱۱واحد مسکونی دیگرکه برای نیازمندان مناطق روستایی دهلران ساخته شده است در هفته های آتی به خانواده های نیازمند و فاقد مسکن این شهرستان واگذار می شود.

 

موسوی همچنین از مسکن دار شدن شمار زیادی از خانواده های تحت حمایت این نهاد خبر داد و خاطر نشان ساخت: در آینده نزدیک تعداد ۴۸واحد مسکن مهر در سطح شهرستان تحویل خانواده های مددجوی فاقد مسکن خواهد شد.

 

وی اضافه کرد: با اقداماتی که در زمینه مسکن مددجویان این شهرستان انجام گرفته، نیاز خانواده ها به مسکن به حداقل رسیده و ظرف سه سال آینده همه خانواده های فاقد مسکن این شهرستان دارای مسکن خواهند شد.

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/

 

 


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد