امروز جمعه, 09 اسفند 1398 - Fri 02 28 2020
تازه ترین خبرها

مبلغ 17 میلیارد ریال برای عمران پهله و سراب میمه هزینه شده است

 

مبلغ 17 میلیارد ریال برای عمران پهله و سراب میمه هزینه شده است

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار دهلران در بازدید از پروژه های عمران شهری میمه و پهله در گفت و گو با خبرنگار ما از هزینه 17 میلیارد ریال برای پروژه های عمران شهرهای میمه و پهله خبر داد.

 

به گزارش نسیم دهلران؛ "محمد غلامی" معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار دهلران در بازدید از پروژه های عمران شهری میمه و پهله در گفت و گو با خبرنگار ما از هزینه 17 میلیارد ریال برای پروژه های عمران شهرهای میمه و پهله خبر داد و اظهار کرد : مبلغ 9 میلیارد ریال از این مبلغ برای پروژه های عمران شهری میمه و هشت میلیارد ریال دیگر برای پروژه های عمران شهری پهله هزینه شده است.

 

وی اجرای سیل بند، توسعه فضاهای سبز، تکمیل غسالخانه، اصلاح شبکه معابر شهری، اصلاح شبکه جمع آوری و دفع آب های سطحی، زیرساخت های گردشگری و ساختمان آتش نشانی را از جمله پروژه های مهم اجرا شده در شهرهای میمه و پهله ذکر کرد.

 

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار دهلران افزود: تاکنون 60 درصد اعتبارات شهرداری های میمه و پهله از اعتبارات تملک دارایی ها و توازن منطقه ای جذب شده است.

 

غلامی همچنین در بازدید منطقه مولی واقع در پنج کیلومتری بخش زرین آباد تاکید کرد: این روستا با 10 خانوار و 800 راس دام سبک و سنگین نقش مهمی در تولید و اشتغال دارد.

 

وی صعب العبور بودن منطقه و دسترسی نداشتن به جاده مناسب را از مشکلات مردم منطقه مولی ذکر کرد و افزود: توجه به زیرساخت های این روستا از جمله راه دسترسی، آب و برق می تواند موجب شود تا مردم روستا با توجه به تولیدات گوشت و لبنیات، پرورش دام و طیور نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی ایفا کنند.

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/

 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد