امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
تازه ترین خبرها

تصمیمی برای تغییر ساعت کاری ادارات ایلام اتخاذ نشده است

 

تصمیمی برای تغییر ساعت کاری ادارات ایلام اتخاذ نشده است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: در حال حاضر تصمیمی برای تغییر ساعت کاری ادارات در مرکز ایلام و شهرستان های حوزه شمالی اتخاذ نشده است.

 

به گزارش نسیم دهلران؛ هادی شیرخانی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در گفت و گویی  با بیان اینکه تغییر ساعت کاری ادارات استان، به تصمیم استاندار بستگی دارد، اظهارداشت: این موضوع بایستی در جلسه شورای اداری استان مطرح و سپس تصمیم گیری شود.

 

وی با اشاره به اینکه گرمای طاقت فرسا و بیش از حد معمول، برای تغییر ساعات کاری ادارات ملاک است، افزود: دمای مناطق شمالی استان کمتر از این میزان است و تغییر ساعت کاری، منوط به تصمیم گیری در شورای اداری استان و شخص استاندار است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام به تغییر ساعت کاری ادارات در شهرستان های گرمسیری استان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: ساعت کاری ادارت در شهرستان های دهلران، مهران، آبدانان و دره شهر تغییر یافته و از ساعت ۶و نیم صبح تا ۱۴و ۳۰دقیقه تعیین شده است.

 

هادی شیرخانی با اشاره به کاهش تعرفه برق در مناطق گرمسیری، یادآور شد: این موضوع نیز منوط به گزارش سازمان هواشناسی و بر اساس شاخص های بلند مدت است و اگر در منطقه ای و در بلند مدت میانگین دمای هوا از ۴۵درجه بیشتر شود، تعرفه انرژی برق نیز بر اساس چارچوب های قانونی، کاهش می یابد.

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد