امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

اعضای هیئت اجرایی انتخابات حوزه انتخابیه دهلران مشخص شدند

اعضای هیئت اجرایی انتخابات حوزه انتخابیه دهلران مشخص شدند
 
فرماندار دهلران گفت: اعضای هیئت اجرایی انتخابات حوزه انتخابیه دهلران مشخص شدند.
 
به گزارش نسیم دهلران، "مجید عسگری" فرماندار دهلرن، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ۱۳ نفر اعضای هیئت اجرایی انتخابات این حوزه برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را انتخاب کردند که از این تعداد ۸ نفر عضو اصلی و۵نفر عضو علی البدل هستند.
 
رئیس حوزه انتخابیه دهلران آبدانان، دره شهر و بدره  گفت: این افراد پیگیری فرایند روند اجرایی انتخابات از آغاز تا پایان در حوزه مذکور را برعهده دارند.
 
وی با اشاره به اینکه همه فرایند انتخابات در دهلران به عنوان مرکز حوزه انتخابیه اجرایی می شود، گفت: اعضای هیئت اجرایی باید درکمال بی طرفی، امانتداری ، رازداری ورعایت قانون به وظیفه خطیر خود عمل کنند.
 
عسگری در ادامه نقش مردم را درنظام جمهوری اسلامی محوری، کلیدی و اساسی دانست و گفت: حضور مردم درتمام صحنه های دفاع از انقلاب ونظام از اهمیت برخوردار است
 
وی درادامه آمادگی حوزه انتخابیه دهلران برای برگزاری انتخاباتی باشکوه یادآور شد و گفت: تمهیدات وسازوکارهای لازم برای این مهم فراهم شده است.
 
وی یادآور شد: همچنین اعضای هیات های اجرایی در بخش های موسیان،زرین آباد و سراب میمه انتخاب شده اند و فردا اعضای هیئت اجرایی در بخش دشت عباس نیز مشخص خواهند شد.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد