امروز شنبه, 01 ارديبهشت 1397 - Sat 04 21 2018
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

تجمع اعتراضی تجار مهرانی در مرز+ تصاویر

تجار مهرانی در تجمعی اعتراضی به وضعیت افزایش خودسرانه قیمتهای باسکول و لیفتراک اعتراض کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آوای مهران، تجار مهرانی در تجمعی که  از امروز آغاز شده به وضعیت مدیریتی مسئولان و عدم توجه به افزایش خودسرانه قیمتها در این بازارچه اعتراض کردند.

سخن  تجار مهرانی در گفتگو با خبرنگار ما این بود که  چند صباحی است موضوع بازارچه مرزی مهران به عنوان یکی از ظرفیتهای اشتغالزایی بر سر زبانها جاری شد  و هر از چند گاهی گزارشهایی از رونق و اقبال این بازارچه منتشر می شود اما حقیقتا  باید گفت که مشکلاتی برای تجار و فعالان اقتصادی به وجود می آوردند.

آنها چنین اظهار کردندکه؛ متاسفانه به دلیل اعمال نفوذ های برخی مسئولان از جمله همیاری شهرداری ها که پیمانکاری لیفتراک وباسکول را برعهده دارد خودسرانه اقدام به افزایش قیمتها می کنند.

معترضین ابراز داشتند متاسفانه قیمت باسکول از 45 هزارتومان به 57 هزار تومان و قیمت لیفتراک از 60 هزارتومان به 70 هزار تومان افزایش داشته است.

تجمع کنندگانی که به روند افزایش قیمت معترضند معتقند قرار داد یکساله بسته شده و پیمانکار حق ندارد هر روزی که خواست قیمتها را افزایش دهد که این امر با منویات رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و افزایش صادرات مغایرت دارد.

آنها اعلام کردند هنوز مسئولان در این زمینه پاسخی نداده اند و تا حصول نتیجه این تجمع ادامه دارد.

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.