امروز شنبه, 01 ارديبهشت 1397 - Sat 04 21 2018
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

صادرات 86 هزار تن کالای استاندارد از مرز مهران به عراق

رئیس اداره استاندارد شهرستان مهران،گفت: در 2 ماهه نخست از سال جاری تاکنون 86 هزار تن کالای استاندارد از مرز مهران به عراق صادر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل مهدوی پور رئیس اداره استاندارد شهرستان مهران در گفتگو با خبرنگار آوای مهران اظهار کرد: این کالا ها تحت نظارت اداره استاندارد شهرستان مهران به کشور عراق صادر شده است که بیشترین آن شامل سنگهای ساختمانی ، مواد لبنی  و مواد شیمیایی بوده است.

وی اظهار کرد:این میزان کالای استاندارد پس از نظارت و کنترل کارشناسان و بررسی 515 پرونده صادراتی و وارداتی از این شهرستان به عراق صادر شده است.

رییس اداره استاندارد مهران افزود: در 2 ماه گذشته تعداد ۵۴ آزمون تعیین ماهیت نیز در آزمایشگاههای استاندارد مهران انجام شد که بیشترین کالای تعیین ماهیت شده مواد شیمیایی و سنگهای ساختمانی بوده است.

مهدوی پور اضافه کرد: در همین مدت 21 مورد بازرسی و نمونه برداری از واحدهای تولیدی و 40 مورد بازرسی از مراکز عرضه صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: شهرستان مهران به سبب اینکه یکی از درگاه ‌های اصلی صادرات و واردات به کشور عراق به شمار می‌رود عملکرد، نظارت و آزمایشگاه‌ استاندارد در سطح این شهرستان از وضعیت مطلوبی برخوردار بوده و رضایت مردم را به دنبال داشته است.

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.