امروز شنبه, 02 تیر 1397 - Sat 06 23 2018
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

اجرای طرح پایش سلامت والدین شهدا درشهرستان ایوان

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان از اجرای طرح پایش سلامت والدین شهدا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری جویزر،"ستار رستمی"؛ سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان با بیان اینکه طرح پایش سلامت والدین شهدا در شهرستان ایوان اجرا گردید  اظهار کرد: به دلیل اینکه اکثر والدین شهدا کهولت سن دارند و بیماریهای مختلفی ممکن است گریبانگیر آنها باشد، این طرح به هدف کنترل سلامت والدین شهدا اجرا گردید.

رستمی گفت: این طرح مخصوص والدین شهدا می باشد با  پزشک عمومی قرارداد بستیم که در طول هفته در منزل والدین شهدا حضور پیدا می کند و آنان را به صورت رایگان ویزیت می کند.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان افزود: والدینی که خود توان تحرک دارند در صورت نیاز به مطب پزشک مربوطه مراجعه و به صورت رایگان ویزیت می شوند.

رستمی ادامه داد: اگر قبل از موعدی که پزشک باید در منازل والدین جهت ویزیت حضور پیدا کند، والدینی دچار کسالت شوند به بنیاد شهید اطلاع می دهند و پزشک سلامت را برای ویزیت به منزل بیمار اعزام میشود.

وی با بیان اینکه طرح پایش سلامت در راستای درمان نیست و فقط کنترل سلامت است،بیان داشت : خانواده های شهدا بیمه تکمیلی هستند و کارت طلایی دارند و در صورت نیاز به خدمات پزشکان متخصص، آزمایشات، بستری شدن و ... هزینه ها برایشان رایگان است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان تصریح کرد: اگر والدینی نیاز به وسایل توانبخشی از قبیل، ویلچر، تخت یا .. داشته باشند بنیاد زمینه فراهم کردن وسایل را فراهم می کند.

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد