امروز شنبه, 01 ارديبهشت 1397 - Sat 04 21 2018
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

اجرای طرح پایش سلامت والدین شهدا درشهرستان ایوان

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان از اجرای طرح پایش سلامت والدین شهدا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری جویزر،"ستار رستمی"؛ سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان با بیان اینکه طرح پایش سلامت والدین شهدا در شهرستان ایوان اجرا گردید  اظهار کرد: به دلیل اینکه اکثر والدین شهدا کهولت سن دارند و بیماریهای مختلفی ممکن است گریبانگیر آنها باشد، این طرح به هدف کنترل سلامت والدین شهدا اجرا گردید.

رستمی گفت: این طرح مخصوص والدین شهدا می باشد با  پزشک عمومی قرارداد بستیم که در طول هفته در منزل والدین شهدا حضور پیدا می کند و آنان را به صورت رایگان ویزیت می کند.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان افزود: والدینی که خود توان تحرک دارند در صورت نیاز به مطب پزشک مربوطه مراجعه و به صورت رایگان ویزیت می شوند.

رستمی ادامه داد: اگر قبل از موعدی که پزشک باید در منازل والدین جهت ویزیت حضور پیدا کند، والدینی دچار کسالت شوند به بنیاد شهید اطلاع می دهند و پزشک سلامت را برای ویزیت به منزل بیمار اعزام میشود.

وی با بیان اینکه طرح پایش سلامت در راستای درمان نیست و فقط کنترل سلامت است،بیان داشت : خانواده های شهدا بیمه تکمیلی هستند و کارت طلایی دارند و در صورت نیاز به خدمات پزشکان متخصص، آزمایشات، بستری شدن و ... هزینه ها برایشان رایگان است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان تصریح کرد: اگر والدینی نیاز به وسایل توانبخشی از قبیل، ویلچر، تخت یا .. داشته باشند بنیاد زمینه فراهم کردن وسایل را فراهم می کند.

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.