امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

برقراری امنیت کامل مرز و مردم مرزنشین استان ایلام

فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: با وجود 435 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق ، امنیت مرز و مردم مرزنشین استان بطور کامل برقرار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازخبرنگار آوای مهران ، سرهنگ الهی فرمانده مرزبانی استان ایلام در همایش هم اندیشی مرزبانان برای ارتقاء امنیت پایدار  مرزها و مرزنشینان در مهران اظهار کرد: با تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا و تلاش و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع حریم امنیت مرزها در مرزبانی این استان ، امنیت مرز و مردم مرزنشین بطور کامل برقرار می گردد.

وی افزود: مرزبان در سخت ترین شرایط آب و هوایی در حالی دمای هوا از مرز 50 درجه هم بالاتر میرود همچنان با اقتدار  از حریم امنیتی مرز حراست می کنند و مشکل امنیتی در مرزهای استان وجود ندارد.

فرمانده مرزبانی استان ایلام همچنین بر اجرای برنامه های مناسب با ارتقاء امنیت پایدار مرزها و مردم مرزنشین استان تاکید کرد و گفت: امنیت مرز در این استان مرزی در سطح کشور بی نظیر است و در صدر امن ترین مرزهای ایران قرار دارد.

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد