امروز شنبه, 02 تیر 1397 - Sat 06 23 2018
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

پلمپ چهار مرکز عرضه غیرمجاز مرغ زنده در دهلران

رییس اداره دامپزشکی شهرستان دهلران گفت: در راستای جلوگیری از فعالیت تهدید کنندگان بهداشت عمومی، 4 انبار عرضه غیرمجاز مرغ زنده در سطح شهرستان دهلران با دستور مقام قضایی پلمپ گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از نسیم دهلران؛ ایوب دارابی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دهلران اظهار کرد: نگهداری، عرضه و کشتار غیرمجاز مرغ زنده، در خارج از کشتارگاه سبب بروز و انتشار بیماری های طیور و خسارت به واحدهای مرغداری استان می شود.یوب

دکتر دارابی افزود: این اداره پس از ابلاغ و اخطاریه های مکرر به مراکز عرضه مرغ زنده در سطح شهرستان، به علت عدم رعایت و بی توجهی به این اخطاریه ها، با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی و دستور مقام محترم قضایی 3  انبار غیرمجاز در سطح شهر دهلران و یک انبار در شهر پهله زرین آباد عرضه مرغ زنده پلمپ گردید.

وی گفت: مردم می توانند به دلیل عدم اطمینان از سلامت مرغ عرضه شده در واحدهای زنده فروشی و خطر شیوع بیماریهای مشترک، مرغ مورد نیاز خود را ا ز مراکز عرضه مرغ کشتار روز تحت نظارت دامپزشکی تهیه نمایند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دهلران از مردم شریف و بزرگوار دهلران درخواست کرد در صورت مشاهده واحدهای غیرمجاز عرضه مرغ زنده در سطح شهرستان مراتب را از طریق شماره تلفن 08433722769 اطلاع دهند.

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد