امروز دوشنبه, 29 بهمن 1397 - Mon 02 18 2019
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

بیش از ۸۵۲ میلیون ریال مشارکت مردمی توسط بهزیستی مهران جذب شد

رئیس اداره شهرستان بهزیستی مهران از جذب ۸۵۲ میلیون و ۷۷۸ هزار ریال مشارکت مردمی به صورت نقدی و غیر نقدی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ستار ناصری  رئیس اداره شهرستان بهزیستی مهران در گفتگو با خبرنگار آوای مهران اظهار کرد: بهزیستی شهرستان مهران طی یکسال گذشته 852 میلیون و 778هزار ریال مشارکت مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی جذب کرده است.

وی با اشاره به اهداف سازمان بهزیستی افزود: جلب مشارکت‌های مردمی، توسعه و گسترش رفاه اجتماعی در بین معلولان، مددجویان، بی‌سرپرستان، نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر در راستای رفع نیازهای جامعه هدف و کاهش هزینه‌های بهزیستی است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهران گفت: بهزیستی شهرستان مهران با همکاری جمعی از خیران بیش از 761 میلیون و 335 هزار ریال کمک نقدی به صورت نقدی و بیش از 91 میلیون و 413 هزار ریال به صورت غیرنقدی جلب و جذب مشارکت مردمی داشته است.

وی با اشاره به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید عنوان کرد: طی یکسال گذشته برای 13 نفر از جامعه هدف، اشتغال ایجاد شد.

ناصری همچنین از پرداخت مبلغ 550 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی به 5 نفر از مددجویان و توانخواهان تحت حمایت جهت ایجاد مشاغل در حوزه های مختلف در قالب تسهیلات مشاغل خانگی و خود اشتغالی خبر داد.

رئیس اداره بهزیستی مهران ادامه داد: همچنین در سال گذشته بیش از  2 میلیارد و 269 میلیون ریال مستمری نقدی به توانخواهان تحت پوشش به تعداد331 نفر پرداخت شده است که در بخش اجتماعی بیش از یک میلیارد ریال مستمری نقدی از طریق سیستم بانکی به مددجویان تحت پوشش پرداخت شد.

وی با اشاره به ارائه خدمات مشاوره ای افزود: خدمات مشاوره ای در زمینه های همسرآزاری، کودک آزاری، کودکان کار و خیابانی، سالمند آزاری، معلول آزاری، اختلاف های خانوادگی به تعداد 21 مورد و مشاوره به زوجین متقاضی طلاق به 42 زوج طی یکسال گذشته انجام شده است.

این مسئول اضافه کرد: در بخش مسکن 30 نفر از جامعه هدف در سال 96-95 به منظور بهره مندی رایگان از هزینه های انشعاب آب، برق، گاز و نیز بهره مندی از تخفیف از هزینه های صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری مطابق قانون بودجه سال بهره مند شدند .

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد