امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

۲۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض به خسارت دیدگان سیل ۹۴ در ملکشاهی پرداخت شد

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملکشاهی گفت: بیش از ۲۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض به خسارت دیدگان از سیل آبان ماه سال ۹۴ در این شهرستان پرداخت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ملکشاهی خبر، "حسن حیدری"؛ مدیر بنیادمسکن شهرستان ملکشاهی گفت: بیش از 20 میلیارد ریال کمک بلاعوض به خسارت دیدگان از سیل آبان ماه سال 94 در این شهرستان پرداخت شد.

وی اظهار کرد: این میزان کمک بلاعوض به یک هزار و 300 سرپرست خانوار آسیب دیده پرداخت گردید.

حیدری افزود: به کسانی که در مرحله اول تسهیلات 40 میلیون ریالی بابت خسارت ناشی از سیل دریافت کردند هر یک 10 میلیون ریال به صورت بلاعوض و به کسانی که تسهیلات 60 میلیون ریالی دریافت کردند هر کدام 15 میلیون ریال کمک بلاعوض پرداخت شده است.

به گزارش ملکشاهی خبر، در اثر جاری شدن سیل در آبان ماه سال 94 بیش از 210 میلیارد ریال خسارت به بخش های مختلف زیرساختی، خانگی، تجاری و کشاورزی شهرستان ملکشاهی وارد شد.

وقوع سیل بی سابقه در هفتم آبان سال 94 باعث وارد شدن خسارت های زیادی زیرساخت ها، منازل مسکونی، واحدهای تجاری و مکان های عمومی استان ایلام شد.

در جریان وقوع این سیل که ویرانی های گسترده ای در مرکز و برخی از شهرستان های استان ایلام بر جا گذاشت، نزدیک به 18 هزار منزل مسکونی آسیب دید و بخش هایی از ابنیه ها، جاده ها و تاسیسات آب، برق، جاده های عشایری، مخابرات و گاز این استان دچار خسارت شدند.

این اتفاق بی نظیر در 100 سال گذشته در استان ایلام بی سابقه بود بطوریکه تنها در 72 ساعت بیش از 320 میلی متر باران بارید و باعث جاری شدن سیل، تخریب زیرساخت ها و تاسیسات زیربنایی شد و چهار کشته نیز بر جای گذاشت.

به گفته مسئولان استان، در اثر وقوع این سیل بیش از 10 هزار میلیارد ریال به زیرساخت ها و بخش های مختلف استان ایلام خسارت مالی وارد شد.

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد