امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

راه بین مزارع تخته راه زرنه تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد

بخشدار زرنه گفت:راه بین مزارع تخته راه زرنه تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  پایگاه خبری جویزر،"طاهر سواری"؛ بخشدار زرنه، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: یکی از مطالبات اصلی کشاورزان و عشایر شهر زرنه ایجاد راه دسترسی به مزارع منطقه گامیر بود که معروف به تخته راه است می باشد

سواری گفت: سال گذشته طی دیداری که نماینده مجلس و معاون عمرانی  با مردم شهر زرنه داشتند قول هایی را مبنی بر ایجاد راه بین مزارع تخت راه  به مردم دادند که در این راستا با همکاری و بخشداری زرنه و امور عشایر عشایری شهرستان این مسیر در حال احداث است.

وی افزود: در حال حاضر این مسیر از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است چنانچه با مشکلی روبرو نشویم تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

سواری بیان داشت: با ایجاد این مسیر مشکلات دسترسی کشاورزان و عشایر شهرزرنه مرتفع خواهد شدچراکه  با افتتاح این مسیر در زمان و هزینه  اهالی صرفه جویی خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از از آثار تاریخی بخش زرنه ایوان طاق شیرین و فرهاد است که امسال در ایام نوروز شاهد بازدید خیل عظیمی از گردشگران بودیم ،این اثر مربوط به دوره ساسانی است که سال گذشته در راستای راه دسترسی به این اثر اقداماتی صورت گرفت امسال نیز اعتباراتی برای ادامه فاز دوم آن در نظر گرفته شده است.

بخشدار زرنه  به پارک امید شهر زرنه اشاره کرد و ادامه داد: این پارک یکی از پار کهای خوب شهرزرنه است که تاکنون بیش از 500میلیون تومان در راستای احداث آن هزینه شده است تمام تلاش خود را  را در راستای تجهیز ملزومات لازم ان به کار خواهیم گرفت.

 

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد