امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Thu 04 09 2020
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

تجهیز ۴۰ کلاس درس برای اسکان گردشگران نوروزی در ایوان

مدیر آموزش و پرورش ایوان گفت: 40 کلاس درس در سه واحد آموزشی برای اسکان گردشگران نوروزی در شهرستان ایوان تجهیز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جویزر،"علیرضا پناهی"؛ مدیر آمورش وپرورش شهرستان ایوانگفت : 40 کلاس درس در سه واحد آموزشی برای اسکان گردشگران نوروزی در شهرستان ایوان تجهیز می شود.

پناهی اظهار کرد: این تعداد مدارس در قالب 2 گروه الف و ب برای اسکان گردشگران تجهیز می‌شوند که 20 کلاس ازاین مجموع در گروه (الف) که شامل تمام امکانات رفاهی از قبیل فرش، تلویزیون، یخچال و وسایل گرمایشی است.

وی با اشاره به انجام اقدامات لازم درخصوص آماده سازی مدارس برای اسکان نوروزی گردشگران افزود: 20 کلاس نیز در گروه (ب) دسته‌بندی‌شده و شامل امکانات رفاهی مشترک درمیان کلاس‌ها هستند و تلاش شده امکانات قابل قبولی در این مجموعه از کلاس‌ها برای گردشگران نورزی تهیه شود.

پناهی یادآور شد: علاوه بر مدارس تعیین شده یک مدرسه چهار کلاسه نیز در بخش زرنه و خانه معلم شهر ایوان برای اسکان گردشگران نوروزی تجهیز می شود.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش ایوان آمادگی اسکان 400 نفر ازگردشگران نوروزی را دارد، افزود: نوروز سال گذشته نیز چهار مدرسه و خانه معلم تجهیز و 800 نفر گردشگر نوروزی دراین مدارس اسکان یافتند.

به گفته وی در صورت افزایش تعداد مسافران نوروزی مکان کافی برای اسکان آنها در مدارس ایوان وجود دارد.

مدیرآموزش وپرورش ایوان بیان کرد: مسافران نوروزی می توانند با مراجعه به ستاد اسکان مسافران نوروزی مستقر در یکی از مدارس شهر ایوان که با نصب بنر مشخص می شود مراجعه و در ایام نوروز ازاین امکانات برخوردار شوند.

 

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد