امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Thu 04 09 2020
تازه ترین خبرها

آرشيو اخبار

مطالب در محدوده مشخص شده آرشیو خواهند شد
تا

شخصیت فاطمه زهرا(س) سراسر الگو است

امام جمعه ایوان گفت : شخصیت فاطمه زهرا(س) سراسر الگو است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جویزر،مراسم شب شهادت حضر فاطمه زهرا (س) با حضور جمعی از مردم شهرستان ایوان در حسینیه ثامن الائمه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان؛ با تسلیت ایام فاطمیه گفت:سخن گفتن در باب این بانوی بزرگ اسلام سخت و دشوار است چرا که درک و فهم  ما توان درک شخصیت و معرفی ویژگی های این بانوی بزرگوار را ندارد.

امام جمعه ایوان اظهار کرد :ذر مورد شخصیت حضرت فاطمه زهرا(س)از دو جهت می توان سخن گفت :یکی در جهت مقام و منزلت وی و دیگر آنچه که ما از شخصیت این بانوی بزرگوار بهره گرفته ایم.

حجت الاسلام حیدری افزود :اگر بخواهیم از دیدگاه قرآن به شخصیت این بانوی بزرگوار پی ببریم  می توان به آیه تطهیر،مودت،و سوره کوثر اشاره کرد که در این آیات از عصمت،محبوبیت وی نزد پیامبر،مستجاب الدعوه بودن این بانو سخن گفته شده است.

 امام جمعه ایوان بیان داشت:حضرت فاطمه زهرا (س)بزرگترین شخصیت های عالم را تربیت کرد و در واقع در زمینه پرورش فرزندان،مشاور پدر و همسر بودن،تبیین اوضاع و احوال اجتماعی دوران خود ،نقش بسزایی را ایفا نمود.

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد