امروز چهارشنبه, 07 اسفند 1398 - Wed 02 26 2020
تازه ترین خبرها

جلوی شعارهای خالی گرفته شود

جلوی شعارهای خالی گرفته شود
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) گفت: امروز روز عمل است و باید پیگیر شعارهای مدیران و مسئولان بود.
 
نسیم دهلران، سردار سید صادق حسینی- فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام در نشستی که در روستای جلیزی بالا از توابع بخش موسیان برگزار شد، اظهار کرد: سپاه در ابتدای انقلاب برای تحکیم نظام جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس با استفاده از ظرفیت بسیج مردمی توانست سرافرازانه از آن امتحان بیرون بیاید.
 
وی ادامه داد: امروز نیز خوشبختانه سپاه در بحث محرومیت زدایی فعالیت چشم گیری در نظام دارد.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام با اشاره به اینکه سپاه افتخار خادمی مردم را دارد، بیان نمود: در دوران بعد از جنگ، یکی از واحدهای سپاه قرارگاه سازندگی خات الانبیاء است که توانسته ساخت و سازهای فراوانی در بخش محرومیت زدایی و بخصوص انجام پروژه های عظیم کشوری را به سرانجام برساند.
 
وی به انجام 2180 پروژه توسط سپاه در استان ایلام اشاره نمود و عنوان کرد: از این تعداد 1335 طرح اقتصاد مقاومتی، 106 مسجد که 0 تا 100 آن را استان انجام داده است و... توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت گرفته است.
 
سردار حسینی ادامه داد: ما با اقدامات خود به دیگران اثبات نموده ایم که هر آنچه را که نیازمندیم را می توانیم خودمان ساخته و تولید نماییم.
 
وی تصریح نمود: شعار چندین سال پیش که- ما می توانیم- اکنون قابل لمس است.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) به پتانسیل های استان ایلام اشاره نمود و اظهار کرد: استان ما دارای ذخایر زیادی چون نفت، گاز و... می باشد ولی متأسفانه آنگونه که باید از این ذخایر چیزی عاید استان نمی شود.
 
وی با بیان اینکه بعضی ها فقط وعده های دروغ می گویند، افزود: چرا شهرستان دهلران با وجود این همه ظرفیت و پتانسیل، باید وعیت جاده های آن چون جاده بخش پهله زرین آباد اینگونه باشد.
 
سردار حسینی با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری، ابراز داشت: امروز روز عمل است و باید پیگیر شعارهای مدیران و مسئولان باشید و جلوی شعارهای خالی را باید بگیرید.
 
وی به برجام نیز اشاره نمود و گفت: رئیس جمهور و وزیر خارجه گفتند به محض عملیاتی شدن برجام تمامی تحریم های منعقد شده در برجام برداشته خواهد شد ولی چینین اتفاقی نیفتاد.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) عنوان کرد: رهبر بارها اعلام نمود که آمریکایی ها نیرنگن، پایبند به چیزی نستن و... که اکنون همه آن حرف ها به اثبات رسیده است.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد