امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
تازه ترین خبرها

ایلام آماده برگزاری انتخابات است

ایلام آماده برگزاری انتخابات است
 
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام با بیان اینکه تمامی تمهیدات لازم در خصوص انتخابات مرحله دوم انجام گرفته است از آمادگی برگزاری انتخابات در این استان خبر داد.
 
نسیم دهلران، حسین کلانتری- معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام- در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما اظهار کرد: انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان ایلام در دو حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، سیروان چرداول، مهران و ملکشاهی و همچنین حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره به مرحله دوم کشیده شده اند.
 
وی افزود: در استان ایلام ما صاحب 3 کرسی هستیم که در این مرحله رقابت بین 6 نفر در استان ما می باشد که 2 نفر در حوزه انتخابیه دهلران و 4 نفر در حوزه انتخابیه ایلام مشغول تبلیغات می باشند.
 
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: 8 صبح پنجشنبه(9 اردیبهشت) پایان وقت قانونیه تبلیغات کاندیدا می باشد.
 
وی ادامه داد: روز جمعه(10 اردیبهشت) روز حضور مردم استان ایلام پای صندوق های اخذ رأی می باشد و همچنین حوزه هایی که انتخابات شون به دور دوم کشیده شده است.
 
کلانتری ابراز نمود: تمهیدات لازم اتخاذ گریدیده است. در استان ایلام 531 شعبه ی اخذ رأی تدارک دیده شده که کار اخذ آرا را در سراسر استان انجام می دهند.
 
وی با اشاره به اینکه همکاری خوبی بین مسئولان اجرایی و هیئت نظارت وجود دارد، عنوان کرد: با تلاش ستاد امنیت انتخابات وضعیت بسیار مطلوبی در خصوص امنیت هم در استان و هم در مرز را داریم.
 
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام با اشاره به نشست فرمانداران حوزه انتخابیه دهلران، فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام، جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام و برخی مسئولان شهرستان دهلران، ابراز نمود: نشست امروز بررسی همه جوانب بود که برنامه ریزی های خوبی به عمل آمده و مشکلی برای برگزاری انتخابات دور دوم دهمین دوره مجلس شورای در حوزه انتخابی دهلران وجود ندارد.
 
وی درپاسخ به خبرنگار ما که آیا تغییراتی در هیئت اجرایی حوزه انتخابیه دهلران به وجود خواهد آمد، اظهار کرد: عوامل همون عوامل هستند ولی ممکنه برخی از اعضای هیئت اجرایی، عضوهای شعب و... بخواهند به تبلیغ برای کاندید خود بپردازند که در آن صورت جابه جا خواهند شد ولی تا کنون چنین موردی پیش نیامده است.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد