امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
تازه ترین خبرها

آغاز رای گیری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان

آغاز رای گیری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان
 
رقابت براي تعيين نمايندگان مردم استان ایلام در مجلس دهم بين دو نفر در حوزه انتخابيه دهلران و چهار نفر در حوزه انتخابيه ايلام از دقایقی قبل آغاز شد.
 
نسیم دهلران، رای گیری برای انتخاب نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی همزمان با 20 استان دیگر آغاز شد.
 
محمد رضا مروارید استاندار ایلام در گفتگویی اعلام کرد: با هماهنگي هاي صورت گرفته بين فرمانداري هاي شهرستان هاي 10 گانه استان ايلام با ستاد انتخابات استان تمام تمهيدات براي برگزاري انتخاباتي پرشور، با حضور حداكثري مردم، قانونمند و امن فراهم شده و مشكلي در اين خصوص وجود ندارد.
 
وی ادامه داد:اميدواريم با تلاش مجريان برگزاري انتخابات، در مرحله دوم نيز شاهد انتخابات سالم و پرشور باشيم.
 
مرواريد با بيان اينكه راي گيري از ساعت 8 صبح امروز آغاز شده، اضافه كرد: مردم زمان حضور در شعب اخذ راي براي شركت در انتخابات را به ساعات پاياني موكول نكنند و در همان ساعات اوليه راي خود را به صندوق ها بيندازند.
 
ناصر خوشخبر فرماندار ایلام نیزدر گفتگوبا خبرنگار ایلام بیدار گفت: 10 هزار نفر در قالب عوامل اجرايي در شعب اخذ راي درانتخابيه ایلام حضور دارند،همچنین 335 شعبه اخذ راي در مرحله دوم انتخابات براي جمع آوري آراي مردم اين حوزه انتخابيه شامل شهرستان هاي ايلام، مهران، چرداول، سيروان، ايوان و ملكشاهي پيش‌بيني شده است.
 
وي تاكيد كرد: از اين تعداد، 228 شعبه ثابت و سيار در مناطق شهري و 107 شعبه ثابت و سيار نيز در مناطق روستايي شهرها و بخش هاي مختلف اين حوزه انتخابيه مستقر مي شوند.
 
رقابت براي تعيين نمايندگان مردم استان ایلام در مجلس دهم بين دو نفر در حوزه انتخابيه دهلران و چهار نفر در حوزه انتخابيه ايلام از دقایقی قبل آغاز شد.
 
حوزه انتخابيه ايلام با 2 كرسي در مجلس شوراي اسلامي شامل (ايلام، ايوان، چرداول، مهران، ملكشاهي و سيروان) است و حوزه انتخابيه دهلران نيز با يك كرسي در مجلس شوراي اسلامي شامل (دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره) است.
 
531 صندوق برای مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در قالب 531 شعبه ثابت و سیار در 10 شهرستان و 16 بخش تابعه استان ایلام آرای مردم را جمع آوری می كنند. 
 
بیش از 14 هزار نفر از عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و انتظامی و اعضای شعب اخذ رای در فرآیند برگزاری انتخابات 10 اردیبهشت در این استان مشاركت می كنند كه چهار هزار و 630 نفر از این تعداد، عوامل نظارتی و 630 نفر نیز عوامل بازرسی هستند. 
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد