امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
تازه ترین خبرها

دیپلماسی کشور گستاخی آمریکا را بی پاسخ نگذارد

دیپلماسی کشور گستاخی آمریکا را بی پاسخ نگذارد
 
حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: دیپلماسی کشورمان باید جواب کوبنده ای به گستاخی آمریکا بدهد.
 
نسیم دهلران، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی- امام جمعه شهرستان دهلران- در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به روزهای آخر ماه رجب اظهار کرد: ماه هاي رجب، شعبان و رمضان فرصت خودسازي، تزكيه نفس و ماه تضرع، توبه و بازگشت به سوي خداي متعال است.
 
وی با اشاره به نزدیک شدن میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار، افزود: خداوند را سپاس گذاریم که این شجره طیبه ای چون سپاه پاسداران در کشور ما وجود دارد.
 
امام جمعه دهلران با اشاره به اقتدار سپاه گفت: وقتی سپاه در شرایط کنونی می گوید اگر بخواهیم و به مصلحت باشد تنگه هرمز را خواهیم بست یعنی اوج اقتدار نظام در برابر یک کشور بدعهد و مستکبر که باید از سپاه ممنون باشیم.
 
وی به ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز اشاره نمود و بیان داشت: جانبازان شهدای زنده هستند و توجه به جانبازان و احترام گذاشتن به آن ها باید به یک فرهنگ تبدیل شود.
 
حجت الاسلام والمسلمین موسوی با انتقاد از بازاریان و مسئولان به دلیل عدم مطلوبیت وضعیت بازار و خیابان ها در ایام معنوی که گذشت، ابراز نمود: از مسئولان نهادهای انقلابی و بازاریان می خواهیم که شهر را برای ایامی که در پیش و رو داریم تزئین نمایند.
 
وی با اشاره به سخنان اخیر رهبری، بیان نمود: ما در برابر سخنان رهبری مسئولیت داریم و باید برای بندبند این سخنان کارگروه تشکیل داد و تذکرات را باید توجه نماییم.
 
خطیب جمعه دهلران با اشاره به بزرگداشت هفته معلم، افزود: معلمان عزیزی که وظیفه و رسالت تربیت نسل آینده بر دوش آنهاست، ضمن آموزش دروس مختلف علمی به دانش‌آموزان، تربیت و اخلاق اسلامی را نیز به آنها بیاموزند و از اخلاق نیکوی نبی مکرم اسلام نیز مصادیق مختلفی بیان کنند تا دانش‌آموزان راه سعادت را به خوبی بشناسند.
 
وی با اشاره به انتخابات ۱۰ اردیبهشت، گفت: حضور همراه با شور و شعور مردم شهرستان دهلران در صحنه انتخابات همراه با برگزاری سالم آن از سوی برگزار کنندگان و دست اندرکاران انتخابات، موجب اقتدار نظام اسلامی ایران شد و عید دیگری را برای ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی رقم زد.
 
حجت الاسلام والمسلمین موسوی خطاب به کاندیدای منتخب مردم، بیان نمود: از منتخب مردم می خواهیم از ارزشهای اسلامی حمایت نماید، نماینده بابصیرت و شجاعی باشد و سربازی برای مقام معظم رهبری باشند تا باعث عزت و سربلندی این حوزه انتخابیه باشند.
 
وی ادامه داد: نماینده باید پتانسیل های دهلران را چون نفت و گاز بشناسد و برای بیکاری جوانان تلاش نماید و برای بهبود راه های این شهرستان که به یک معضل تبدیل شده است چاره جویی نماید.
 
امام جمعه دهلران با اشاره به پایان رقابت های انتخاباتی اظهار کرد: رقابت ها باید به رفاقت ها تبدیل شود چرا که اسلام می گوید اگر دو نفر کینه ی یکدیگر را داشته باشند خداوند به ملائک می گوید که نفرینش کنید.
 
وی ادامه داد: نباید رقابت های انتخاباتی وضعیت اجتماعی شهر را تحت تاثیر قرار دهد و باید پرونده انتخاباتی بسته شود.
 
خطیب جمعه دهلران با اشاره به هفته بسیج سازندگی گفت: بسیج سازندگی با ساخت مسجد، ترمیم خانه ها و ساخت سرویس های بهداشتی در روستاها باعث ترویج بهداشت و ترویج فرهنگ ایمان در روستاها شده است.
 
وی ادامه داد: روستاهای زیادی از شهرستان دهلران هنوز از نداشتن مسجد رنج می برند و از بسیج سازندگی سپاه می خواهیم تا همچون گذشته برای آبادانی روستاها اقدامات بیشتری انجام دهند.
 
حجت الاسلام والمسلمین موسوی با اشاره به بدعهدی آمریکا بیان نمود: پس از گذشت از برجام می بینیم که این کشور مستکبر با گستاخی می گوید که ایران در خلیج فارس مزاحم ماست.
 
وی عنوان کرد: از دیپلماسی کشور می خواهیم قاطعانه تو دهنی محکمی به این گستاخی آمریکا بزنند.
 
۳۰۷۴۱
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد