امروز جمعه, 09 اسفند 1398 - Fri 02 28 2020
تازه ترین خبرها

منتخب همه مردم حوزه ام خواهم بود

kazemzade
 
منتخب مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس دهم گفت: از این پس منتخب همه ی مردم حوزه جنوب استان ایلام خواهم بود.
 
به گزارش نسیم دهلران، عصر دیروز شادمهر کاظم زاده- منتخب مردم حوزه جنوب در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایران- برای تشکر از مردم دهلران در مسجد جامع این شهر حضور یافت.
 
بر اساس این گزارش، کاظم زاده در جمع مردم گفت: من وظیفه دارم دست تک تک مردم شریف حوزه انتخابیه اللخصوص مردمان ولایت مدار شهرستان دهلران را به گرمی بفشارم و از تمامی کسانی که در حوزه جنوب استان ایلام به پای صندوق های رأی رفته اند تشکر نمایم.
 
وی افزود: امروز بنده به عنوان منتخب همه ی شما، چه آن هایی که محبت داشتید و به اینجانب رأی دادند و چه کسانی که لطف داشتند و حق انتخاب خود را اعمال نمودند و به دکتر احمدی رأی داده اند دست مریزاد می گویم.
 
منتخب مردم حوزه جنوب در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایران عنوان کرد: از این به بعد اینجانب منتخب همه ی شماها هستم.
 
وی ابراز نمود: دوران رقابت سالم انتخاباتی سپری شد و امروز نقطه ی شروع دوران رفاقتی برای بهره وری بیشتر از همه منابع جامعه مان است.
 
کاظم زاده عنوان کرد: از اکنون دیگر فرقی نمی کند که چه کسی به چه کسی رأی داده است و بارها گفته ام که نماینده هیچ قومیت خاصی نیستم و نخواهم بود.
 
وی با اشاره به اینکه پایبند به قول شعارم هستم، ابراز نمود: سعی خواهم نمود تا نماینده اتحاد همه ی مردم حوزه جنوب باشم.
 
منتخب مردم حوزه جنوب در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایران بیان نمود: از لحاظ كرامت انساني وظيفه دارم هر آنچه در توان دارم در طبق اخلاص گذاشته و در خدمت مردم حوزه انتخابيه باشم.
 
وی با اشاره به اینکه علی رغم پافشاری دوستان برای برگزاری جشن سرور از برگزاری جشن خود داری نمودم، اظهار کرد: جشن واقعي را زماني برگزار مي كنيم كه بتوانم براي توسعه و پيشرفت حوزه انتخابيه ام گامي برداشته و معضل بيكاري را با كمك مسئولان اجرايي حل كرده باشيم.
 
منتخب مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس دهم گفت: منابع خدادادي از جمله نفت و گاز و كشاورزي به عنوان شاخص هاي توسعه در استان ايلام هستند و در صورت توجه منشأ تحول خواهند شد.
 
۳۰۷۴۱
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد