امروز جمعه, 31 فروردين 1397 - Fri 04 20 2018
تازه ترین خبرها

مردم در خلق حماسه ۹ دی جلوداری کردند/ مسئولان با مردم هماهنگ و همراه شوند

 
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: مسئولان باید بدانند چه سخنانی را بر زبان می آورند و برای ریال به ریال حقوقی که دریافت می شود حساب وجود دارد.

 

به گزارش نسیم دهلران به نقل از ايلام بيدار؛ سردار "سید صادق حسینی"، فرمانده سپاه سپاه امیرالمؤمنین(ع) در جشنواره برترین های  شجره طیبه صالحین عرصه کار و تولید گفت: اقتصاد یکی از مقوله های مهم برای هر کشوری محسوب می شود به طوری که یکی از موضوعات مهم همواره مورد توجه مسئولان قرار می گیرد.

 

وی اظهار کرد: در واقع قدرت اقتصادی علاوه بر توسعه پایدار می تواند زمینه ساز و بستر شکوفایی جامعه را فراهم کند و در این میان توجه به ظرفیت های داخلی امری بدیهی به نظر می رسد.

 

حسینی افزود: نیروی کار و تولید از ویژگی برجسته ای به نام بسیج برخوردار ااست و این ظرفیته به خوبی توانسته توفیقات زیادی را در این خصوص به دست آورد و برای همین این برنامه و با هدف تجلیل از برترین های عرصه تولید و کار در عرصه بسیج در نظر گرفته شده است.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ادامه داد: هر موقع اندیشه و تفکر بسیجی حام شده هر مشکلی را برطرف کرده و این عظمت و ظرفیت بزرگ بسیج را می رساند.

 

وی بیان کرد: راهکار حل مشکلات داخلی افزایش تولیدات و تکیه بر داخل است و بسیج به خوبی این موضوع را به منصه ظهور رسانده است.

 

حسینی در ادامه با اشاره به حماسه ۹ دی گفت: در حقیقت مردم در خلق حماسه نهم دی ماه جلودارتر از مسئولان حرکت کردند.

 

وی اظهار کرد: اگر مسئولی در این راستا جا می ماند مشکل به خود آن مسئول برمی گردد و باید خود را با مردم هماهنگ کنند.
 

فرمانده سپاه امیرالمومنین با بیان اینکه اساس قدرت نظام مردم هستند، افزود: وظیفه دینی و شرعی هر شخص و مسئولی است که در این مراسم ها شرکت کند و همه در این خصوص وظیفه داریم.
 

حسینی ادامه داد: مسئولان باید بدانند چه سخنانی را بر زبان می آورند و برای ریال به ریال حقوقی که دریافت می شود حساب وجود دارد.
 

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام با بیان اینکه برخی حرف و ساز دیگری می زنند بیان کرد: باید در جبهه اسلام ناب حرکت کرد.

 

30741

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.