امروز یکشنبه, 06 خرداد 1397 - Sun 05 27 2018
تازه ترین خبرها

مسئولان به اقیانوس خروشان ملت بپیوندند

مسئولان به اقیانوس خروشان ملت بپیوندند
 
حوزه بسیج دانشجویی شهرستان دهلران در بیانیه ای به برخی صاحب منصبان و مسئولین هشدار داد که با سخنان تفرقه آمیز و دهن آلود آب در آسیاب دشمنان انقلاب نریزند و از فرصت باقی مانده تا پنجشنبه ۹ دی ۹۵ استفاده نموده و به اقیانوس خروشان ملت بپیوندند.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ در این بیانیه آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 با سلام درود به ارواح طیبه شهدا و امام شهیدان و آرزوی سلامتی برای نائب المهدی امام خامنه ای عزیز(مدظله) و با سلام و درود به ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی این خالقان حماسه های ماندگار و جاوید، ملتی بصیر و فهیم که عالی ترین مدال های لیاقت و شایستگی فقط شایسته پهنای سینه آن ها است. که در ۹ دی ۸۸ چون بهمن ۵۷ جلوه ای از غرور و ولایتمداری را به نمایش گذاشتند و درخت تنومند غیرت و وفاداری از حضور اگاهانه آن ها به بار نشست و با اعلام وفاداری کامل به آرمان های امام عزیز و مقام عظمای ولایت، مزرعه خیال خام فتنه گران را تبدیل به خزان کردن.
 
فتنه گرانی که با حبس واژه ی زیبا و دلفریب آزادی خواهی و اسیر شدن اراده ی سست عنصرشان در بند ایدئولوژی خودخواهی و سرگردانی در وادی مریض خودکامگی، روایتی تلخ در سال ۸۸ رقم زدنند. اما غافل از این واقعیت بودن که نام انقلاب اسلامی به برکت حضور میلیونی امت در صحنه های حساس بر تارک زمان میدرخشد و این ملت در مسیر های مهم ایستاده و دفاع از حقیقت با هیچ جریان، شخص و یا هر سبقه ای تعارف ندارند.
 
غافل از این حقیقت بودند که امروز الگو بگیران خط سرخ مقاومت با تاَسی از حضور به موقع ملت ایران و سر سپرگی محض به کلام شیوای امام امت اسلام، خامنه ای عزیز، خالق حماسه های ماندگار در منطقه حساس خاورمیانه میشود.
 
 اینک و تنها هفت سال بعد از حماسه با شکوه ۹ دی ۸۸، باز هم ملت ایران اسلامی با اعلام وفاداری محض به رهبر عزیز انقلاب اسلامی و با حضور حماسی و مقتدرانه در ۹ دی ۹۵، به بی بصیرتان و کسانی که دچار کچ فهمی گردیده و اصرار بر جدایی خود از صفوف ملت را دارند درس غیرت میدهند و مجدداً با آرمان های امام و انقلاب و رهبری اعلام وفاداری میکنند.
 
حوزه بسیج دانشجویی شهرستان دهلران ضمن دعوت از آحاد مردم فهیم شهرستان دهلران جهت شرکت در یوم الله ۹ دی، به همه ی کسانی که در جمهوری اسلامی ایران صاحب منصب و مسئولیت هستند هشدار میدهد که با سخنان تفرقه آمیز و دهن آلود آب در آسیاب دشمنان انقلاب نریزند و از فرصت باقی مانده تا پنجشنبه ۹ دی ۹۵ استفاده نموده و به اقیانوس خروشان ملت بپیوندند.
 
 من الله التوفیق 
حوزه بسیج دانشجویی شهرستان دهلران
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد