امروز دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397 - Mon 04 23 2018
تازه ترین خبرها

دعوت سپاه ناحیه دهلران ازمردم شریف دهلران جهت حضوردر۹دی

دعوت سپاه ناحیه دهلران ازمردم شریف دهلران جهت حضوردر۹دی
 
سپاه ناحیه دهلران طی پیامی از مردم ولایت مدار دهلران برای حضور با بصیرت جهت شرکت در مراسم ۹دی دعوت نمود.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ در این دعوت نامه آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام و درود به ارواح تابناک شهدا وامام عزیزشهیدان و آرزوی سلامتی برای رهبرعزیزانقلاب امام خامنه ای ... و تبریک یوم الله۹دی این نقطه عطف درانقلاب اسلامی، روزی که حقیقت و واقعیت بر توهم و شبهه و نفاق غلبه کرد و کسانی که دل درگرو حمایت بدنامان غربی داشتند و با وقاحت و جمود فکری و از روی استیصال و درماندگی قصد انحراف افکارعمومی راداشتند.
 
باخیزش مردمی وسیل خروشان ملت بصیر و فهیم انقلابی و روشنگری امام خامنه ای عزیز، به یکباره شاهد نابودشدن معادلات پیچیده شان شدند.
 
بر این اساس؛ سپاه ناحیه دهلران با گرامیداشت این یوم الله تاریخی، ضمن دعوت ازآحاد مردم شهید پرور شهرستان دهلران جهت شرکت درمراسم ۹دی، اعتقاد راسخ دارد مردم فهیم دهلران عزیز، باحضور در یوم الله۹دی راس ساعت ۹صبح و در محل مسجد جامع دهلران، معیارهای  ولایتمداری و بصیرت و ایستادگی را باترازوی عمل نشان خواهندداد، و از کسانی که در افکار و رفتار دچار اشتباه محاسباتی گردیده و با اظهار نظر نسنجیده باعث تکدر خاطر مردم انقلابی استان ایلام شده اند میخواهد که به اعتقادات مردم استان احترام گذاشته  و به صفوف منسجم و متحد مردم  بپیوندند.
 
 
سپاه ناحیه دهلران
 
۳۰۷۴۱
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد