امروز دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397 - Mon 04 23 2018
تازه ترین خبرها

حضور حماسی زنان در مراسم 9 دی

حضور حماسی زنان در مراسم 9 دی
 
ما زنان ملت ایران به مناسبت پاسداشت حماسه بزرگ ملت ایران در سال 88 با تمام قوا در مراسم 9 دی شرکت و تجدید عهد و میثاق خود را با ولایت فقیه؛ امام و شهدا اعلام میداریم.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ جامعه زنان سپاه ناحیه دهلران به مناسبت مراسم یوم الله 9دی بیانیه ای صادر کردند که به شرح ذیل می باشد.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه جامعه زنان سپاه ناحیه دهلران
خداوند عزیز را شاکر وسپاسگزاریم که امروز آگاهی  وبصیرت امت ایران اسلامی بهترین سنگر حفظ نظام  وآرمان های مقدس امام راحل شده است واین شجره طیبه انقلاب ریشه در حماسه هایی دارد که در طول تاریخ با حضور حماسی و پرافتخار همین ملت در گذر طوفان های سهمگین و زمستان های سیاه و سرد طاغوت ها سرفرازانه باخون پاک شهیدان آبیاری شد و شاخه های پربار و سرسبز آن سر به فلک کشیده و امروز چنان سرفراز و پرتوان ایستاده است که طاغوت وطاغوتیان و فریب خوردگان شرق وغرب به خوبی میدانند که تمامی تلاشهای آنان در ایجاد خلل و رخنه در آن بی نتیجه و بی حاصل خواهد بود و لذا عقده ها و کینه های دیرینه آنان اجازه پذیرفتن این واقعیت را به آنان نداده و از هر فرصت کوچک استفاده می کنند تا از هر آب گل آلودی ماهی بگیرند وبه زم خودشان در جهت از بین بردن انقلاب و نزدیک شدن به اهداف شوم حکومت های استکبار واستعماری بازگردانند.
 
فلذا  حوادث سال 88 فتنه انگیزی و بلوای برپا شده براثر اعتراض به نتایج انتخابات آن سال نیز همان فرصتی بود که دشمنان قسم خورده انقلاب در انتظار آن بودند با تمام قوا در دامن زدن به آتش فتنه تلاش کردند واز هر گونه حمایت مالی و مشاوره ای وهدایت و کمک به فتنه گران کم نگذاشتند؛ اما دراین میان رهبری پیامبرگونه مقام عظمای ولایت در رهبری کشتی انقلاب هدایت آن به ساحل امن وآرامش و حماسه بزرگ و ماندگار ملت قدرتمند و بصیر ایران اسلامی تمام این تلاشها را نقش برآب وبرگ زرین دیگری در تقویم انقلاب اسلامی ایران رقم زد.
 
پس این روز و این حماسه بزرگ نه فقط آب پاکی بود که بدست استکبار و فتنه گران ریخته شد بلکه روز تجدید عهد و میثاق با ولایت فقیه وآرمان های پاک امام و شهدا شد و نتیجه کاملاٌ برعکس داد.
 
در این میان حضور حماسی و پر رنگ زنان در این روز نیز قابل تقدیر و تمجید بوده وامروز ما به عنوان زنان جامعه ایران اسلامی حمایت خویش را از حماسه بزرگ 9دی اعلام میداریم در راهپیمایی این روز به مناسبت پاسداشت حماسه بزرگ ملت ایران در سال 88 با تمام قوا شرکت و تجدید عهد و میثاق خود را با ولایت فقیه؛ امام و شهدا اعلام میداریم.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد