امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

همه آمدند، حتی آنان که نمی آمدند

۹دی باشکوه در دهلران/
 
مراسم ۹دی دهلران با شکوه تر از هرسال برگزار شد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ چهره امروز مردم دهلران رنگ دگر گرفته بود. چهره ها شاداب و لبخند بر لبان همه با نقشی زیبا خود نمایی می کرد.
 
امروز آسمان ولایت مداری در دهلران روشن شد و زمین گنجایش تفکر عظیم مردم دهلران را در مراسم ۹ دی نداشت.
 
آری امروز همه برای حضور در مراسم میثاق امت با ولایت آمده بودند. آمده بودند که بگویند ما انقلابی هستیم و تا زنده ایم مِهر ولایت با ماست.
 
۹دی باشکوه در دهلران/
 
گرچه از مردم ولایت مدار دهلران نیز همین انتظار را می رفت اما امروز ستون های مسجد جامع دهلران به دلیل میزبانی بیش از ظرفیت خود به هنگام شعارهای کوبنده مردم علیه فتنه گران، به لرزه در می آمد.
 
مسئولان نیز آمدند، آنهایی که در سال های گذشته نمی آمدند هم آمدند، شاید امواج سیل خروشان مردم آن ها را به ساحل ولایت کشیده بود و شاید هم نقطه های روشن کوچک که در دل هایشان هنوز زنده بود، امروز آنها را به این مراسم کشاند.
 
روبوسی های مردم با همدیگر با وجود اینکه هر روز همدیگر را می بینند به فضای مسجد طراوت دیگری داده بود انگار که امروز نوروز بود، هرچند که همه ایام سال روز بصیرت است ولی امروز مردم ولایت مدار دهلران بصیرت باطنی خود را به معاندان نظام نشان دادند.
 
۹دی باشکوه در دهلران/
۹دی باشکوه در دهلران/
 
۳۰۷۴۱
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد