امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

تغییر مدیران در صورت عدم اطلاع رسانی عملکرد دولت

تغییر مدیران در صورت عدم اطلاع رسانی عملکرد دولت
 
فرماندار دهلران گفت: اگر مدیری نتوانسته است در طول این دولت از طریق رسانه ها عملکرد دولت را به مردم اطلاع رسانی نماید هرگز از آن نخواهم گذشت.
 
 
به گزارش نسیم دهلران؛ سیدحسینعلی موسوی- فرماندار دهلران- در نشست شورای اداری با اشاره به عملکرد مثبت دولت تدبیر و امید در همه حوزه ها افزود: دولت در حوزه هایی از راه در استان ایلام اقدام های خوبی انجام داده که از جمله می توان به تونل قلاجه و کبیرکوه و چهار خطه کردن جاده ایلام - مهران، دهلران - اندیمشک، مهران - دهلران و ارتقای مسیر دهلران به مورموری و آبدانان اشاره کرد که قابل قیاس با هیچ دوره ای نیست.
 
وی به طرح تحول سلامت و رضایت مندی مردم در این حوزه هم اشاره کرد و یادآور شد: کار احداث 94 خانه بهداشت در استان ایلام با اعتباری بیش از 12 میلیارد ریال از خدمات این حوزه است که از این تعداد 9 خانه بهداشت در دهلران احداث و مرمت می شود.
 
فرماندار دهلران تاکید کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی پنج هزار میلیارد ریال در بخش کشاورزی، صنعت، معدن و گردشگری، صندوق کار آفرینی و سایر حوزه ها در اختیار کسانی قرار گرفت که اشتغال و کارآفرینی ایجاد کرده اند. 
 
وی اجرای طرح گرمسیری را از دیگر خدمات و اقدامات دولت تدبیر و امید اعلام کرد و گفت: ظرفیت های شهرستان دهلران نیز در این طرح دیده شده و این طرح موجب تحول خوبی در حوزه کشاورزی و سطح زیر کشت و اشتغال و میزان برداشت خواهد شد.
 
موسوی با اشاره به 220 کیلومتر مرز شهرستان با عراق و مزیت های این مرز برای منطقه اضافه کرد: مدیریت ارشد استان با جدیت و تلاش موضوع باز شدن مرز چیلات را پیگیری می کنند و امیدواریم در این زمینه نتیجه قطعی حاصل شود.
 
وی بر ضرورت پیگیری مدیران برای جذب اعتبارات تاکید کرد و افزود: مدیران در جهت جذب اعتبارات مصوب جهت تسریع در عملیات اجرایی پروژه ها از محل اعتبارات تملک دارایی ها و 2 درصد نفت تلاش کنند و پیگیری های لازم را در دستور کار داشته باشند.
 
فرماندار دهلران با اشاره به خدمات و اقدام های زیربنایی و اساسی دولت در این شهرستان اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید در حوزه کاری خود خدمات، اقدام ها و عملکرد را به افکار عمومی اطلاع رسانی کنند.
 
وی افزود: ما برای مدیران چارچوبی داریم که اگر در این چارچوب باشند در خدمتیم و اگر نباشند از ظرفیت دیگری استفاده خواهیم کرد.
 
موسوی بر ضرورت توجه مدیران به پیشبرد اهداف دولت در همه ابعاد، خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و افزود: استفاده از همه سلیقه ها در مدیریت ها برای ارتقای خدمت به مردم و بیان دستاوردها و عملکرد دولت همیشه مد نظر است و مدیرانی که عملکرد نامناسب داشته یا همراه دولت نباشند در ادامه خدمت آنها بازنگری می شود.
 
 
وی عنوان کرد: موضوعی که رویش حساس هستم مصاحبه مدیران شهرستان با اصحاب رسانه است.
 
فرماندار دهلران تصریح کرد: اگر مدیری نتوانسته است در طول این دولت با خبرنگاران خبرگزاری ها، مطبوعات، پایگاه های خبری و رسانه تصویری مصاحبه نماید، ما هرگز از آن ها نخواهم گذشت.
 
وی ادامه داد: این گونه مدیران نمی توانند رایت مردم را جلب نمایند و در این صورت نیاز است که در این خصوص تغییراتی صورت دهیم.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد