امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
تازه ترین خبرها

تکمیل زیرساخت های اربعین در دهلران عملی شود

ساخت زیرساخت های اربعین در دهلران عملی شود
 
امام جمعه دهلران گفت: چندیدن سال است که ما مرتب می گوییم زیرساخت ها، اما متأسفانه هنوز زیرساخت های اربعین در حد اقدامات اولیه است.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ حجت الاسلام سید محسن موسوی- امام جمعه دهلران- در جلسه شورای اداری امروز(سه شنبه) با اشاره به شهادت مدافع حرم که در اخیرا در سوریه به شهادت رسیده است، اظهار کرد: پیام شهادت شهید حججی صبر، جهاد و مقاومت بود و وانان ما اجازه نخواهند داد اسلحه این شهید روی زمین بماند، آنها در هر زمان و مکانی برای دفاع از مظلوم آماده‌اند و در دفاع از اسلام و انقلاب ثابت قدم خواهند بود.
 
وی به نزدیکی ایام اربعین اشاره نمود و گفت: از مسئولان کشوری می خواهیم دهلران را به عنوان مبادی ورود زائران به عتبات عالیات معرفی و تکمیل زیرساخت های چیلات را در دستور کار خود قرار دهند.
 
امام جمعه دهلران ادامه داد: چندیدن سال است که ما مرتب می گوییم زیرساخت ها، اما متأسفانه هنوز با گذشت این همه سال حتی در مسیر تردد زائران حسینی سرویس بهداشتی هم نداریم.
 
وی عنوان کرد: با توجه به اهمیت شهرستان دهلران هم از لحاظ در مسیر قرار گرفتن تردد زائران حسینی(ع) و هم ارتباط دهنده غرب به جنوب کشور، می طلبد که در این شهرستان تجهیزات بیمارستانی کامل سیار دایر شود.
 
حجت الاسلام موسوی به اختلالات فراوان اینترنت شهرستان اشاره نمود و عنوان کرد: مشکلات اینترنت دیگر در شهرستان دهلران همگانی شده است.
 
وی به روز خبرنگار اشاره نمود و بیان داشت: روز خبرنگاری فرصت بسیار خوبی است تجلیل کنیم از آنها که همواره همراه مسئولانند ولی گمنامند.
 
امام جمعه دهلران به اختلافات بعد از انتخابات اشاره نمود و ابراز کرد: انتخابات تمام شده است و باید اختلافات انتخاباتی نیز تمام شود و ادامه دادن به آن هم مشکل شرعی و هم قانونی دارد.
 
وی ادامه داد: به بهانه رأی دادن به مخالف، جلوی کسی را که شایستگی دارد و به نظام خدمت می کند را نگیریم.
 
حجت الاسلام موسوی به سالروز آزادسازی اسرا به میهن کشور اشاره نمود و گفت: آزادگان طلایه داران صبر، ایستادگی و مقاومت هستند و مقاومت و پایمردی آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس باید به عنوان یک فرهنگ غنی در جامعه نهادینه شود.
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد