امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
تازه ترین خبرها

مسئولان از اختلافات حزبی بپرهیزند

مسئولان از اختلافات حزبی بپرهیزند
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران گفت: اختلافات حزبی باعث می شود که در نظام خلل ایجاد شود.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ سرهنگ پاسدار علی آبدونی- فرمانده سپاه ناحیه دهلران درجلسه شورای اداری شهرستان دهلران اظهار کرد: شهریور ماه امسال بیش از 3هزار زائر از شهر مشهد مقدس ازیادمان  و زیارتگاه شرهانی بازدید خواهند کرد.
 
وی با تشکراز نهادها و اداراتی که در خدمات رسانی سال گذشته کمک حال سپاه و زائرین بوده اند، افزود: امسال نیز همانند سنوات گذشته در ارائه خدماتی از جمله آب آشامیدنی، تکمیل زیر ساخت های ضروری و... ما را در خدمت رسانی به زائرین کمک نمایند.   
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران به برگزاری دعای عرفه در زیارتگاه شرهانی اشاره کرد و بیان نمود: همه ی نهادها و ادارات تلاش نمایند تا با همکاری هم برنامه ای در خور وشأن این مراسم مذهبی داشته باشیم.
 
وی به اختلافات حزبی پس از انتخابات اشاره نمود وعنوان کرد: اختلافات پس از انتخابات نه تنها سودی ندارد بلکه به نظام هم ضربه می زند.
 
سرهنگ آبدونی ادامه داد: اختلافات باعث می شود که خلل ایجاد شود که نمونه آن در انتخابات اردیبهشت ماه بود که باعث شد تا  تعدادی از گمراه شدگان به وسیله دشمن به مجلس بیایند وآن حادثه ناچیز را بوجود بیاورند.
 
وی تصریح نمود: زمانی که اختلافات داخلی ازبین برود دشمن و بدخواهان هرگز به خود اجازه نخواهند داد که حتی نگاه چپ به خاک کشور ما داشته باشند.
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد