امروز سه شنبه, 08 بهمن 1398 - Tue 01 28 2020
تازه ترین خبرها

تعیین تکلیف فرمانداران و بخشداران ایلام تا سه ماه آینده/ پایان کار مأمور به خدمت ها

تعیین تکلیف فرمانداران و بخشداران ایلام تا سه ماه آینده/ پایان کار مأمور به خدمت ها
 
استاندار ایلام گفت: فرمانداران و بخشداران شهرستان ها و بخش های مختلف استان ایلام حداکثر تا ۳ ماه آینده تعیین تکلیف و از میان نیروهای بومی و وزارت کشوری انتخاب و منصوب خواهند شد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "قاسم سلیمانی دشتکی" استاندار ایلام در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه در دوران کوتاه مسئولیت ام در ایلام سعی داشته ام مدیران دستگاه های مختلف استان را از میان افراد بومی و از همان مجموعه و دستگاه خدمتگزار انتخاب کنم، اظهار کرد: از نظرات مشورتی و کارشناسی برای انتخاب مجموعه مدیریتی استان استقبال می کنم و از بین تمام گزینه های پیشنهادی، بهترین ها را انتخاب خواهم نمود.
 
نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه حداکثر تا ۳ ماه آینده نیز فرمانداران و بخشداران شهرستان ها و بخش های مختلف استان از میان نیروهای بومی و وزارت کشوری انتخاب و منصوب خواهند شد، تصریح کرد: تمام فرمانداران و بخشدارانی که به صورت مأمور به خدمت در مجموعه های استانداری ایلام مشغول انجام وظیفه بوده اند، به مأموریت شان پایان داده خواهد شد.
 
دشتکی به اجرایی نشدن سفرهای شهرستانی اشاره و تأکید کرد: چند سفر به شهرستان ها طی ماه های گذشته برنامه ریزی شده بود که به دلیل تشکیل جلسات مهم و ضروری، امکان حضور فراهم نشد اما از ابتدای سال ۹۷ این سفرها بطور جد پیگیری می شوند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد