امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

مردم پشت سر رهبری گام بر می دارند

مردم پشت سر رهبری گام بر می دارند
 
نماینده دفتر ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: همه مردم پشت سر رهبری و ولایت فقیه گام بر می دارند و از اسلام و انقلاب و نظام حمایت و دفاع و طرفداری می کنند.
 
به گزارش نسیم دهلران، "حجت الاسلام والمسلمین اشرف علی‌محمدی" نماینده دفتر ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جمع راهپیمایان دهلرانی در میدان بسیج این شهر با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار کرد: امروز زنان ما در جامعه جایگاه بلند و رفیع خود را پیدا کرده اند و در همه عرصه های علمی، هنری، فرهنگی، سیاسی و ورزشی می درخشند و این از برکات و دستاوردهای این نظام الهی است که زنان ما الگوی برتر برای زنان جهان و بشریت شده اند.
 
وی با اشاره به تحریم ها و تهدیدات دشمن بر لزوم سجده شکر در مقابل حضور مردم در مناسبت های انقلابی و بویژه 22 بهمن صحه گذاشت و افزود: امروز همه آحاد مردم پشت سر رهبری و ولایت فقیه گام بر می دارند و از اسلام و انقلاب و نظام حمایت و دفاع و طرفداری می کنند و این عزت و بزرگی و عظمت شما ادامه خواهد داشت تا مادامی که سه عامل پیروزی انقلاب را مد نظر داشت000000گکث3خ بی ه باشید.
 
نماینده دفتر ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: سه عنصر رهبری یعنی مدیریت برتر، قانون برتر که اسلام و قرآن و سنت هستند و مردم متدین و آگاه و عالم که پشت سر رهبری هستند موجب این همه شکوه و عظمت و پیرزوی انقلاب اسلامی در مقابل استکبار شدند و امروز نیز این مسیر انقلاب با سرافرازی و سربلندی مسیر متعالی خود را می پیماید.
 
وی افزود: دشمن امروز بدنیال تضعیف این سه عامل است و در شبکه های اجتماعی به این سه عامل یعنی رهبری، قانون و مردم هجمه های سنگینی می کند تا امت را نگران و بترساند و می گوید بیائید پای میز مذاکره و تسلیم شوید.
 
حجت الاسلام والمسلمین علی ‌محمدی با اشاره به فرمایش رهبری که با آمریکا مذاکره کنید اما بدانید که آنها قابل اعتماد نیستند، گفت: آگاه و بیدار باشیم و همانطوریکه مقام معظم رهبری فرمودند در مسیر قله سختی های فراوانی پیش رو داریم و هر چه به قله نزدیکتر شویم کار سخت تر می شود و امروز دشمن فشارهای آخر را وارد می کند و باید همه هوشیار باشیم و سخنان رهبری را مد نظر داشته باشیم.
 
وی با اشاره به این سخن رهبری که فردای ملت ایران اسلامی از امروز ان بهتر است، یادآور شد: ملت ایران اسلامی با هوشیاری دشمن را در همه عرصه ها شکست داده و این روند ادامه دارد و حضور همه شما مهر تائیدی بر خنثی شدن همه توطئه های دشمنان است.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد