امروز یکشنبه, 06 بهمن 1398 - Sun 01 26 2020
تازه ترین خبرها

معارفه اولین بخشدار دشت عباس

معارفه اولین بخشدار دشت عباس
 
بخشداری بخش تازه تاسیس دشت عباس از توابع شهرستان دهلران با حضور معاون سیاسی استاندار و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی آغاز بکار کرد.
 
به گزارش نسیم دهلران، مراسم معارفه بخشدار بخش جدید دشت عباس صبح امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام، نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دهلران، امام جمعه دهلران و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.
 
حجت الاسلام سید محسن موسوی، امام جعه دهلران در این مراسم گفت: خدا را شاکریم که دشت عباس به حق خود رسید و البته حقش بیش از اینهاست.
 
وی افزود: اینجا محل رشادت های دلاور مردانی است که با دست خالی دشمن را به عقب کشاندند.
 
امام جمعه دهلران بیان نمود: از  همه کسانی که در انجام رسیدن این مهم سهیم هستند قدردانی و تشکر می نمایم.
 
وی ابراز نمود: انتظار می رود اداراتی که مستقیما با مردم در ارتباط هستند هرچه سریعتر نماینده آنها در این بخش مستقر شود.
 
محمد نوذری، معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام نیز در این آئین، بخشداری دشت عباس در دهلران را هدیه دولت در جهت زمینه سازی برای توسعه بیش از پیش این منطقه دانست.
 
وی با اشاره به سوابق دهلران در دفاع مقدس و بویژه دشت عباس گفت: ارتقا این دهستان به بخش کمترین کار در قبال رشادت این مرزداران عزیز است.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام بر تلاش برای استقرار ادارات در بخش تاکید و افزود: پیگیری برای تبدیل دشت عباس بعنوان مرکز بخش به شهر ادامه خواهد یافت. 
 
وی به ظرفیت های نفت و گاز و آب و خاک و کشاورزی و آثار تاریخی و گردشگری دشت عباس اشاره و یادآور شد:دشت عباس با این ظرفیت ها بستر لازم برای اشتغال در همه حوزه ها و بویژه کشاورزی و توسعه در این مسیر را دارد. 
 
نوذری به مرز چیلات و نقش آن در توسعه شهرستان اشاره و گفت: مکاتبات و پیگیری ها با وزارت کشور و وزارت خارجه همچنان ادامه دارد و در سفر عراقچی به استان نیز پیگیری شد و تلاش می شود که گشایش یابد.
 
شادمهر کاظم زاده، نماینده مردم دهلران ، دره شهر ، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی در مراسم معرفی بخشدار دشت عباس و ارتقا این دهستان به بخش گفت: بخشداری دشت عباس از آرزوها و انتظارات مردم این دهستان بود که امروز با افتتاح رسمی بخشداری و استقرار بخشدار برآورده شد.
 
وی با اشاره به اجرای پروژه های بزرگی در این بخش افزود: اهمیت دشت عباس در ظرفیت های آن و مردم قانع و نجیب آن که با متانت پیگیر مطالبات خود هستند، بخوبی نمایان است و امروز نیز بخشداری دشت عباس نوید توسعه بیش از پیش این منطقه را به همراه دارد.
 
نماینده دهلران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم دشت عباس از این پس مسائل و مشکلات خود را از طریق بخشداری که به سهولت به آن دسترسی دارند پیگیری و تلاش می شود با استقرار ادارات روند خدمت در بخش سرعت گیرد.
 
وی تاکید کرد: امیدواریم مرز چیلات نیز محقق شود و مردمان این شهرستان مرزی از فرصت مرز در کنار سایر ظرفیت ها بعنوان یک ویژگی برجسته استفاده کنند.
 
کاظم زاده افزود: شروع ان جی ال و پتروشمی دهلران، تکمیل سد سیکان، اتمام هفت دهنه تونل در مسیر کبیرکوه و پیشرفت 90 درصدی تونل کبیرکوه و چهارخطه کردن محور دهلران به اندیمشک همه نوید بخش سرعت در توسعه و بهره گیری از همه ظرفیت ها برای تسریع در ورند توسعه حوزه جنوبی استان ایلام هستند.
 
در ادامه ساختمان بخشداری دشت عباس با حضور مسئولان افتتاح و حکم محمدعلی کرمی بعنوان نخستین بخشدار این بخش به وی ابلاغ شد. 
 
کرمی سابقه چهار سال بخشدار مرکزی دهلران را در کارنامه خود دارد. 
 
معارفه اولین بخشدار دشت عباس
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد