امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Fri 04 10 2020
تازه ترین خبرها

دشمن غلط می کند به کشور نگاه چپ کند

 

دشمن غلط می کند به کشور نگاه چپ کند
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: دشمن غلط می کند به کشوری که پر از گردان های بیت المقدس، کوثر، امام حسین(ع) و... است نگاه چپ کند.
 
به گزارش نسیم دهلران، ظهر امروز در محل منطقه عمومی شهرستان دهلران، رزمایش الی بیت المقدس با حضور 5 گردان بیت المقدس برادران و یک گردان کوثر خواهران برگزار شد.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام، فرمانده سپاه ناحیه دهلران، فرماندار، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و جمعی از مسئولان در این رزمایش حضور داشتند.
 
"سردار جمال شاکرمی" فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام در این رزمایش اظهار کرد: اگر در زمان جنگ می توانستیم اینگونه سناریو ها رو به این شکل منسجم انجام دهیم 8 سال جنگ به ما تحمیل نمی شد.
 
وی با اشاره به اینکه این رزمایش برای معاندان نظام و دشمنان آن سوی مرزها پیام خواهد داشت، افزود: مخالفان نظام و گول خوردگان غرب زده باید بدانند که این نظام پابرجاست.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام خطاب به معاندان نظام گفت: امروز سازمان بسیج را دست کم نگیرید و بدانید که بسیجیان علی رغم مشکلات حضور پیدا کرده اند و این نشان می دهد که بسیجیان ما هرگز نظام را تنها نخواهند گذاشت.
 
وی با اشاره به اینکه امنیت ما مدیون مردم و با همین جوانان بسیجی انجام خواهد گرفت، ابراز نمود: مردم میدان دار صحنه ها هستند و وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این است که مردم ولایت مدار را سازماندهی کند.
 
سردار شاکرمی عنوان کرد: شما جوانان بسیجی با حضور بصیرتی تان بین کشورهای غربی  و آرمان هایشان فاصله انداختید.
 
وی با اشاره به اینکه عده ای درک نمی کنند و آن به خاطر کج فهمی و ندانستن آنهاست که در پازل دشمن بازی می کنند، بیان نمود: دشمنان ما و کج اندیشان بدانند که بسیجیان با تمام وجود پای در صحنه می گذارند.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام با بیان اینکه دشمن غلط می کند به کشوری که پر از گردان های بیت المقدس، کوثر، امام حسین(ع) و... است نگاه چپ کند، گفت: دشمن ما امروز خار و ذلیل شده است و حضور شما یعنی اعلام انزجار از دولت های غربی...
 
انتهای خبر/
 
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد