امروز دوشنبه, 05 اسفند 1398 - Sun 02 23 2020
تازه ترین خبرها

ترک جلسه منتخب شورای شهر دهلران از جلسه استانداری

 ترک جلسه منتخب شورای شهر دهلران از جلسه استانداری
 
منتخب شورای شهر دهلران در همایش منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای استان ایلام به نشانه اعتراض از بی توجهی به دهلران سالن جلسه همایش را ترک کرد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ همایش منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای استان ایلام در محل سالن جلسات استانداری این استان با حضور استاندار، معاونین استاندار و منتخبین شوراها ساعتی پیش برگزار شد.
 
در این همایش منتخبین شوراها خود را آماده کرده بودند تا شهرهای خود را معرفی و مشکلات مردم را بر زبان بیاورند تا که دین خود را نسبت به رأی مردم ادا نمایند.
 
متأسفانه با وجود اینکه مسئولان و بسیاری از مردم استان مدت هاست که در تلاش‌اند تا اختلاف میان حوزه شمال و جنوب را از بین ببرند اما در این همایش بازهم این تفرقه قوت گرفته و مدیرکل امور شهری استانداری با بیان اینکه یک نفر از منتخبین حوزه شمال و یک نفر از حوزه جنوب سخن بگوید باعث ابراز نارضایتی برخی از منتخبین شورا شد.
 
بر اساس این گزارش؛ رحمان جابری- منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دهلران- که از اصحاب رسانه نیز می باشد و جمله "خبرنگارم و از سکوت بیزارم" از شعارهای انتخاباتی وی بود به نشانه اعتراض سکوت را شکست.
 
وی خطاب به مسئولان ارشد استان نسبت به گزینشی انتخاب کردن برخی از منتخبین شورای شهرهای استان ایلام، گفت: نسبت به برنامه ریزی این همایش اعتراض دارم، چرا سخنرانان را گزینشی انتخاب کرده اید؟
 
وی با اشاره به اینکه ما نماینده مردم هستیم، افزود: ما سرباز یا دانش آموز نیستیم که معاون عمرانی استاندار از بین ما سخنران انتخاب کند.
 
جابری ادامه داد: چرا به بحث حوزه شمال و جنوب دوباره دامن می زنید.
 
وی تصریح نمود: ما آمده ایم حوزه شمال و جنوب را به هم وصل کنیم نه اینکه دوباره به این اختلافات دامن بزنیم.
 
این منتخب شورای شهر دهلران خطاب به معاون عمرانی استاندار گفت: آقای پولادی شما که تا مهران می آیید سری هم به دهلران بزنید، دهلران دومین شهر پرجمعیت استان و دارای پتانسیل های بالقوه می باشد.
 
وی عنوان کرد: من به خاطر این برنامه ریزی نامناسب حاضر نیستم حتی ۳۰ ثانیه در این سالن بمانم.
 
جابری در پایان ابراز نمود: با وجود اینکه ارادت به دولت تدبیر و امید و استاندار دارم ولی به نشانه اعتراض که نمی توانم به نمایندگی از مردم دیارم صحبت کنم نمی توانم ترک جلسه می کنم.
این منتخب شورای شهر دهلران بلافاصله پس از این بیانات سالن جلسات را ترک کرد.
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد