امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

سرفه ها و زنگ ها هم صدا شدند

صرفه ها و زنگ ها هم صدا شدند
 
به دلیل بی تدبیری مسئولان، دانش آموزان دهلران در وضعیت هشدار ریزگردها به مدرسه رفتند.
 
به گزارش نسیم دهلران، از چند روز پیش مدام سازمان هواشناسی به استان های خوزستان، ایلام و... هشدار داده بود که روز ۲۴ بهمن ماه ریزگردها هجوم خواهند آورد.
 
بر همین اساس، مدیریت بحران استان خوزستان همچون ادوار گذشته که با تدبیر جلو رفته است طی پیامی در رسانه ها امروز(۲۴ بهمن ماه) را برای مدارس و آموزشگاه های عالی تعطیل اعلام نمود.
 
ولی مدیریت بحران استان ایلام که گذشته دور با تدبیری داشته، اما مدتی است به جای تدبیر در بحران با بی تدبیری باعث ایجاد بحران های شدید تری شده است.
 
اکنون در دهلران وضعیت گردو غبار در حالت هشدار قرار دارد ولی به دلیل بی توجهی مسئولان مربوطه، دانش آموزان دهلرانی در نوبت عصر که غلظت ریزگرده‌ها شدید شده است به مدرسه رفتند تا هوای ناسالم را استشمام نمایند.
 
صرفه ها و زنگ ها هم صدا شدند
 
این چندمین بار است که دانش آموزان دهلرانی در هوای ناسالم به مدرسه می روند و متأسفانه کسی هم احساس مسئولیت نمی کند و فریاد والدین هم به جایی نمی رسد.
 
امید است که مسئولین در خصوص وضعیت های بحرانی که با جان مردم در ارتباط است مسئولیت پذیر باشند.
 
به راستی چه کسی پاسخگوی صرفه های دانش آموزانی است که امروز در دهلران به مدرسه رفتند و معلوم نیست ریه های آن ها تا کی می تواند این غبار را تحمل کند!؟
 
صرفه ها و زنگ ها هم صدا شدند
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد