امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

مرز دهلران قبل از اربعین امسال بازگشایی شود

مرز دهلران قبل از اربعین امسال بازگشایی شود
 
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به وزیر کشور و وزیر امور خارجه گفت: قبل از اربعین امسال مرز دهلران را جهت تسهیل در تردد زوّار به عتبات عالیات بازگشایی نمایید.
 
به گزارش نسیم دهلران، "شادمهر کاظم زاده" نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی روز یکشنبه به وزیر کشور و وزیر امور خارجه اظهار کرد: قبل از اربعین امسال مرز دهلران را جهت تسهیل در تردد زوّار به عتبات عالیات بازگشایی نمایید و این موضوع را به اربعین موکول نکنید.
 
وی ادامه داد: این مطالبه به حق مردم و به نفع همه مردم است؛ چراکه مرز دهلران نزدیک‌ترین مرز به مرکز کشور عراق و عتبات عالیات است.
 
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگر به وزیر کشور گفت: مردم دهستان دشت عباس منتظر اعلام بخشداری دشت عباس هستند. از شما می‌خواهم هرچه سریعتر در این زمینه اقدام کنید.
 
این عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکری به وزیر نفت، نیرو و کشاورزی بیان نمود: لطفا مطابق قانون شرکت‌های طرف قرارداد در دهلران را الزام کنید تا در شرایط برابر استخدام نیروهای بومی را در اولویت قرار دهند. لطفا این گله‌مندی محترمانه مردم را به چالش تبدیل نکنید.
 
وی ضمن تشکر از سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان ایلام بیان کرد: از کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان‌های دره‌شهر و مهران تشکر می‌کنم. مردم بزرگ شهرستان ‌آبدانان منتظر اعلام دستاورد حضور شما در این شهرستان و احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهر آبدانان هستند.
 
کاظم زاده در تذکری به رئیس‌جمهور بیان کرد: از شما می‌خواهم هرچه سریعتر تسهیلات مصوب شده به منظور رونق فضای کسب و کار توزیع شود. جوانان و همه ملت ایران منتظر این تسهیلات هستند. استخدام دولتی که مقدور نیست. باید فکری  به حال جوانان جویای کار کرد.
 
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد، کشور و رئیس گمرک بیان کرد: هرچه سریعتر تمهیدات ایجاد بازارچه موسیان این شهر مرزی را اجرایی کنید. این عزیزان مرزداران باثبات ایران هستند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد