امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

پیشرفت ۷۰ درصدی ۱۲ کیلومتر از باند دوم محور دهلران به اندیمشک

 
پیشرفت ۷۰ درصدی ۱۲ کیلومتر از باند دوم محور دهلران به اندیمشک
مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی ۱۲ کیلومتر از باند دوم محور دهلران به اندیمشک، از ایجاد تحول در محور‌های ارتباطی جنوب استان ایلام خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "میرجعفریان" مدیر کل راه وشهرسازی استان ایلام با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی ۱۲ کیلومتر از باند دوم محور دهلران به اندیمشک گفت: هم اکنون عملیات آسفالت این پروژه در حال انجام است ضمن اینکه مناقصه ۱۸ کیلومتر دیگر این مسیر در جریان بوده و به زودی با مشخص شدن پیمانکار عملیات اجرایی این ۱۸ کیلومتر نیز آغاز می‌شود و مطالعه باقی مسیر که مربوط به استان ایلام است نیز در حال انجام می‌باشد.
 
وی به مراحل مطالعه چهار خطه مهران به دهلران اشاره نمود و افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده مسئولین استان با وزارت راه وشهرسازی مجوز تامین کننده مالی این پروژه صادر شده این طرح در برآورد اولیه حدود ۴۴۰ میلیارد تومان هزینه خواهد داشت که در صورت تامین مالی از سوی سرمایه گذار اجرایی خواهد شد.
 
مدیر کل راه وشهرسازی استان ایلام افزود: در سال گذشته عملیات راهسازی محور مورموری- دهلران به طول ۲۲ کیلومتر به پایان رسید که با اجرای این پروژه مسیری ایمن بین آبدانان به دهلران ایجاد شد.
 
وی خاطرنشان کرد: در بخش راه‌های روستایی خوشبختانه شهرستان دهلران ۹۷ درصد از داشتن راه روستایی آسفالته برخوردار است و سال گذشته ۱۲ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان آسفالت شد و مسیر امام زاده سید اکبر نیز برای اجرای آسفالت در حال مناقصه است.
 
در پایان مدیرکل راه وشهرسازی به بهره برداری از مجتمع فرهنگی هنری شهرستان دهلران در سال گذشته اشاره کرد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد