امروز جمعه, 09 اسفند 1398 - Fri 02 28 2020
تازه ترین خبرها

ایلام بیست و سومین مقصد گروه مرهم

ایلام بیست و سومین مقصد گروه مرهم
 
گروه فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی با عنوان «مرهم» برای ویزیت و درمان رایگان ناهنجاری های مادرزادی جمجمه، فک و صورت به ایلام سفر می کند.
 
به گزارش نسیم دهلران، نشست خبری رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران با اصحاب رسانه شهرستان در خصوص بیست و سومین سفر خیرخواهانه موسسه ملی مرهم برگزار شد.
 
براساس این گزارش، دکتر "اسدالله مهاجر" رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران در این نشست با اشاره به بیست و سومین سفر خیرخواهانه موسسه ملی مرهم اینبار به استان ایلام اظهار کرد: افرادی که از ناهنجاری های مادرزادی، مشکلات سر و صورت و شکاف لب و کام رنج میبرند می توانند از مزایای این سفر خیرخواهانه بهره مند شوند.
 
وی افزود: شهروندان دهلرانی می توانند از طریق ورود به سامانه (www.marhamportal.ir) یا مراجعه حضوری به مراکز درمانی سطح شهرستان و خانه های بهداشت سطح روستاها اقدام به ثبت نام کنند.
 
مهاجر اضافه کرد: ثبت نام از امروز پانزدهم آبان آغاز شده است و تا بیست و هفتم آبان ماه امکان ثبت نام برای شهروندان عزیز وجود دارد. 
 
وی گفت: همچنین از تاریخ 30 آبان تا 4 آذر ماه اعمال جراحی کسانی که ثبت نام نموده اند در محل بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام انجام خواهد شد.
 
خبرنگار:سجاد کاویانی
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد