امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

قله 5167 متری آرارات ترکیه تسلیم اراده بانوی کوهنورد دهلرانی

 

قله 5167 متری آرارات ترکیه تسلیم اراده بانوی کوهنورد دهلرانی

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دهلران گفت: بانوی کوهنورد دهلرانی توانست قله آرارات واقع در شمال شرقی ترکیه را به ارتفاع 5167 متر فتح کند.

 

به گزارش نسیم دهلران؛ "امیر دانیاری" رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد:فاطمه موحدی بانوی کوهنورد دهلرانی توانست قله آرارات واقع در شمال شرقی ترکیه را به ارتفاع 5167 متر فتح کند.

 

وی افزود: این بانوی کوهنورد دهلرانی در حالی موفق به صعود به قله آرارات ترکیه شد که توانست در شرایط جوی بارش برف و سرمای منفی 10 درجه و ورزش باد شدید این قله را فتح نماید.

 

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دهلران عنوان کرد: در این صعود برون مرزی پاییزه که 2 روز به طول انجامید خانم فاطمه موحدی توانست بعنوان اولین بانوی کوهنورد دهلرانی در سطح شهرستان و دومین کوهنورد در سطح استان قله آرارات ترکیه را فتح کند.

 

وی اضافه کرد: همچنین خانم موحدی توانسته است در سطح پاییزه و شرایط زمستانی بعنوان اولین ورزشکار کوهنورد در سطح استان و دومین نفر در سطح تابستانه در استان ایلام موفق به صعود به قلل مرتفع برون مرزی شود.

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد