امروز شنبه, 31 شهریور 1397 - Fri 09 21 2018
تازه ترین خبرها

دهلران، میزبان مسابقات ورزشی دانش آموزان استان

دهلران، میزبان مسابقات ورزشی دانش آموزان استان
 
رئیس اداره آموزش و پرورش دهلران گفت: دهلران میزبان مرحله استانی مسابقات ورزش دانش اموزی استان ایلام است.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سید غلامرضا موسوی" مدیر آموزش و پرورش دهلران در نشست شورای آموزش و پرورش دهلران اظهار کرد: این مسابقات با حضور دانش آموزان مناطق چهارده گانه استان به میزبانی دهلران انجام می شود.
 
وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در نهم اسفند ماه سال جاری، افزود: این مسابقات در چهار رشته فوتسال، والیبال، طناب زنی و تنیس روی میز هستند.
 
رئیس اداره آموزش و پروش دهلران گفت: این مسابقات 15روزه با حضور 800 دانش آموز دختر و پسر در مقاطع متوسطه اول و ابتدایی انجام خواهد شد.
 
وی همچنین از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در نهم اسفند در دهلران خبرداد و بیان نمود: تمهیدات لازم برای دعوت از خیرین و تجلیل از آنها اندیشیده شده است.
 
وی با ذکر اینکه هشتم اسفند به اسم روز امور تربیتی است و ابراز داشت: مراسم های این روز نیز با توجه به اهمیت موضوع در دستور کار است.
 
"سید حسینعلی موسوی" رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دهلران نیز در این نشست گفت: اتخاذ تدابیر لازم در راستای هر چه بهتر برگزاری این مراسم ها با همکاری ادارات و بهره گیری از همه ظرفیت ها در دستور کار قرار می گیرد.
 
وی بر ضرورت اطلاع رسانی در راستای برگزاری این مراسم ها تاکید کرد و تصریح نمود: باید از این فرصت ها در جهت معرفی ظرفیت های گردشگری، فرهنگی و اقتصادی شهرستان استفاده کرد.
 
"سید محسن موسوی" امام جمعه دهلران در نشست شورای آموزش و پرورش دهلران با اشاره به روز امور تربیتی گفت: رسالت امور تربتی در مدارس نباید فراموش شود و ضرورت و اهمیت کار فرهنگی در مدارس و برگزاری نمازهای جماعت مد نظر باشد.
 
وی عنوان کرد: در میزبانی مسابقات ورزشی معرفی استعدادها و انعکاس این فعالیت در دستور کار باشد.
 
امام جمعه دهلران بیان نمود: تجلیل از خیرین و استفاده از ظرفیت خیرین نقش مهمی در حل مشکلات آموزش و پرورش دارد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد