امروز یکشنبه, 27 اسفند 1396 - Sun 03 18 2018
تازه ترین خبرها

دهلران، میزبان مسابقات ورزشی دانش آموزان استان

دهلران، میزبان مسابقات ورزشی دانش آموزان استان
 
رئیس اداره آموزش و پرورش دهلران گفت: دهلران میزبان مرحله استانی مسابقات ورزش دانش اموزی استان ایلام است.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سید غلامرضا موسوی" مدیر آموزش و پرورش دهلران در نشست شورای آموزش و پرورش دهلران اظهار کرد: این مسابقات با حضور دانش آموزان مناطق چهارده گانه استان به میزبانی دهلران انجام می شود.
 
وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در نهم اسفند ماه سال جاری، افزود: این مسابقات در چهار رشته فوتسال، والیبال، طناب زنی و تنیس روی میز هستند.
 
رئیس اداره آموزش و پروش دهلران گفت: این مسابقات 15روزه با حضور 800 دانش آموز دختر و پسر در مقاطع متوسطه اول و ابتدایی انجام خواهد شد.
 
وی همچنین از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در نهم اسفند در دهلران خبرداد و بیان نمود: تمهیدات لازم برای دعوت از خیرین و تجلیل از آنها اندیشیده شده است.
 
وی با ذکر اینکه هشتم اسفند به اسم روز امور تربیتی است و ابراز داشت: مراسم های این روز نیز با توجه به اهمیت موضوع در دستور کار است.
 
"سید حسینعلی موسوی" رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دهلران نیز در این نشست گفت: اتخاذ تدابیر لازم در راستای هر چه بهتر برگزاری این مراسم ها با همکاری ادارات و بهره گیری از همه ظرفیت ها در دستور کار قرار می گیرد.
 
وی بر ضرورت اطلاع رسانی در راستای برگزاری این مراسم ها تاکید کرد و تصریح نمود: باید از این فرصت ها در جهت معرفی ظرفیت های گردشگری، فرهنگی و اقتصادی شهرستان استفاده کرد.
 
"سید محسن موسوی" امام جمعه دهلران در نشست شورای آموزش و پرورش دهلران با اشاره به روز امور تربیتی گفت: رسالت امور تربتی در مدارس نباید فراموش شود و ضرورت و اهمیت کار فرهنگی در مدارس و برگزاری نمازهای جماعت مد نظر باشد.
 
وی عنوان کرد: در میزبانی مسابقات ورزشی معرفی استعدادها و انعکاس این فعالیت در دستور کار باشد.
 
امام جمعه دهلران بیان نمود: تجلیل از خیرین و استفاده از ظرفیت خیرین نقش مهمی در حل مشکلات آموزش و پرورش دارد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.