امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

استقبال از نوجوان شایسته ورزشکار

استقبال از نوجوان شایسته ورزشکار
 
نوجوان بسکتبالیست عضو تیم ملی در بازگشت به خانه خود در دهلران مورد استقبال مردم و مسئولان قرار گرفت.
 
به گزارش نسیم دهلران، گسید جعفر حسینی نیا" نوجوان بکتبالیست دهلرانی در بدو ورود به شهرستان مورد استقبال مسئولان، مربیان، رئیس هیئت و مردم قرار گرفت.
 
"غلامرضا شامحمدی" سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دهلران در این مراسم اظهار کرد: حسینی نیا یکی از بسکتبالیست های خوب دهلران می باشد که نزدیک به 2 سال در باشگاه پتروشیمی بندر امام(ره) مشغول ورزش بود.
 
وی افزود: این نوجوان شایسته مورد توجه کادر فنی تیم ملی بسکتبال نوجوانان قرار گرفت و به تیم ملی دعوت شد.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دهلران بیان نمود: خوشبختانه امسال تیم ملی نوجوانان بسکتبال که حسینی نیا نیز در آن حور داشت توانست در مسابقات غرب آسیا مقام دوم را به دست بیاورد و جواز حور در مسابقات آسیایی را کسب نماید.
 
استقبال از نوجوان شایسته ورزشکار
 
"یوسف علی زاده" رئیس هیئت بسکتبال دهلران" نیز در حاشیه مراسم استقبال از نوجوان ورزشکار دهلرانی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: "سید جعفر حسینی نیا" در سال 94 توسط مربیان این هیئت شناسایی و وارد باشگاه شد.
 
وی افزود: در اواخر سال 95 پس از تمرین ها فشرده مربیان این نوجوان به یک بازیکن کامل تبدیل و به تیم پتروشیمی بندر امام(ره) رفت.
 
رئیس هیئت بسکتبال دهلران ادامه داد: استعدادهای فراوانی در بسکتبال دهلران وجود دارد که اگر مسئولان به این رشته ورزشی نیم نگاهی داشته باشند می شود دهلران را در سطح بالای کشوری دید.
 
استقبال از نوجوان شایسته ورزشکار
استقبال از نوجوان شایسته ورزشکار
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد